Strona główna Wydarzenia Świdnica Skuteczna rehabilitacja, fizjoterapia i masaż leczniczy? Gabinet w Świdnicy

Skuteczna rehabilitacja, fizjoterapia i masaż leczniczy? Gabinet w Świdnicy

0

Nowoczesny Gabinet Rehabilitacji Strefa Fizjoterapii i Masażu Leczniczego w Świdnicy zaprasza do skorzystania z usług rehabilitacyjnych, wykonywanych przez specjalistów rehabilitacji leczniczej i terapeutów manualnych.

W dobie pandemii wirusa COVID-19, gabinet prowadzi bezpieczną fizjoterapię, stosując się do zaleceń i wytycznych Krajowej Izby Fizjoterapii:

  • Rejestracja pacjentów odbywa się telefonicznie lub drogą internetową,
  • Podczas rozmowy pacjenci poddawani są wstępnej ankiecie weryfikacyjnej,
  • Pacjenci przyjmowani są indywidualnie na godziny (w gabinecie nie przebywa więcej niż jedna osoba),
  • Przy wejściu do gabinetu, każdy pacjent ma obowiązek zdezynfekować ręce,
  • Pomiar temperatury ciała po dezynfekcji rąk,
  • Każdy pacjent otrzymuje i podpisuje ankietę aktualizacyjną dotyczącą zakażenia COVID-19,
  • Personel zaopatrzony jest w środki ochrony indywidualnej,
  • Obecność osoby bliskiej przy udzielaniu świadczeń zdrowotnych  możliwa jest w wyjątkowych sytuacjach,
  • Opiekun pacjenta zakłada jednorazową maseczkę ochronną oraz jednorazowe rękawice.

Placówka specjalizuje się w leczeniu zespołów bólowych stawów, mięśni, dolegliwościach po złamaniach, zwichnięciach i skręceniach, wadach postawy, zmianach przeciążeniowych narządu ruchu, obrzękach, chorobach reumatycznych i dolegliwościach, które im towarzyszą, dyskopatii, bólach głowy i migrenach, stanach po wypadkach, urazach sportowych, zaburzenia krążenia, dolegliwościach towarzyszących kobietą w ciąży (bóle kręgosłupa, obrzęki, blizny i rozstępy). To tylko nieliczne dolegliwości, w których pomagają pacjentom, specjaliści ze Strefy Fizjoterapii i Masażu Leczniczego w Świdnicy.

– Za skutecznością naszego leczenia przemawiają metody lecznicze w których jesteśmy specjalistami, są to: masaż leczniczy, drenaż limfatyczny (masaż przeciw obrzękom), masaż sportowy, terapia manualna, terapia metodą FDM, chiropraktyka, pinoterapia, medyczna akupunktura (suche igłowanie), kinesiotaping (plastrowanie), terapia osteopatyczna oraz wiele innych form terapii niezastąpionych w leczeniu powyższych dolegliwościach – wymienia specjalista gabinetu.

Cechuje nas ponad 10-letnie doświadczenie w branży medycznej, empatia, holistyczne podejście do pacjenta oraz jego problemu a także zamiłowanie i pasja do naszej pracy, co owocuje naszą skutecznością – dodaje.

Świdnicki gabinet zaprasza na konsultacje, zabiegi rehabilitacyjne oraz terapię. Osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności oraz emeryci objęci są w placówce dożywotnią zniżką 20% na wszystkie usługi rehabilitacyjne.

Siedziba placówki znajduje się w Świdnicy na ul. Komunardów 7 (przy sklepie motoryzacyjnym, lombardzie i sklepie Żabka). Tel: 884 000 983 lub 720 702 739. Więcej informacji na facebook’u: https://www.facebook.com/Strefa-Fizjoterapii-i-Masażu-Leczniczego-107790380781902/

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułGość numer 100.000, wielka feta na świdnickim lodowisku! [FOTO]
Następny artykułRozGROMili swoich kolejnych przeciwników! [FOTO]