W sobotni wieczór na tzw. łączniku autostradowym, na wysokości Piotrowic Świdnickich doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Do kolizji doszło około godziny 18.40 na skrzyżowaniu łącznika z drogą Piotrowice Świdnickie – Żarów. Na miejsce skierowano służby ratunkowe.
Według wstępnych informacji w wyniku zderzenia miały ucierpieć cztery osoby. Ostatecznie okazało się, że żaden z uczestników nie doznał poważniejszych obrażeń. Na drodze powiatowej 3396D przez nieco ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu.
/mn/







![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Przemyslowa-11-100x75.jpg)

![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)