Strona główna Sport Piłka ręczna Wysoka porażka w drugiej grze kontrolnej

Wysoka porażka w drugiej grze kontrolnej

0

W drugim sparingu przed rozpoczęciem rundy rewanżowej na parkietach II ligi, piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica uległ we własnej hali GOKiS-owi Kąty Wrocławskie 24:38 (11:16). To druga przegrana Szarych Wilków w drugim rozegranym sparingu. 

Mecz przeprowadzono we wtorek, 14 stycznia. Na parkiecie pojawiła się pełna siedemnastka zawodników, sporo minut dostali wprowadzani do gry gracze z rocznika 2001. Ostatni sparing przed ligą w piątek, 17 stycznia o godz. 19.00 w hali im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno Świdnicy z czeskim zespołem TJ Nachod. Na półmetku rozgrywek II ligi ŚKPR plasuje się na trzecim miejscu w tabeli ze stratą jednego punktu do drugiej Żagwi i ośmioma do pierwszego Szczypiorniaka Gorzyce Wielkie. Runda rewanżowa rozpocznie się 25 stycznia. W pierwszym meczu Szare Wilki zmierzą się z Orlikiem Brzeg.

ŚKPR Świdnica – GOKiS Kąty Wrocławskie 24-38 (11-16)

ŚKPR: Wiszniowski, Jabłoński, Olichwer – Chmiel 8, Wołodkiewicz 3, Starosta 2, K. Stadnik 2, Bal 2, Dębowczyk 1, Kryśpiak 1, Kozak 1, Redko 1, Etel 1, Jaroszewicz 1, Borowski 1, Jankowski, Pęczar

/ŚKPR/

Poprzedni artykułMechanik odkręca dla Mai i Emilki
Następny artykułPracownicy skarbówki poszarpali się w pracy. Jeden trafił na SOR