Strona główna Temat dnia Szukasz pomysłu na prezent? Wybierz loty w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu!

Szukasz pomysłu na prezent? Wybierz loty w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu!

0

Znalezienie udanego prezentu dla ważnej osoby spędza Ci sen z powiek? Pomyśl o podarowaniu jej lotu w tunelu aerodynamicznym!

Zamiast kolejnej rzeczy jak upominek warto wręczyć coś, co będzie mogło pozostawić po sobie niezwykłe wspomnienia Wspaniałym pomysłem może być wyjście do kina na ciekawy film, wyjazd do hotelu Spa czy też wyjazd w góry. Doskonałym wyborem dla amatorów adrenaliny może być także tunel aerodynamiczny. Takie konstrukcje dostępne są także dla mieszkańców Wrocławia.

Dzisiaj loty w tunelu aerodynamicznym są coraz bardziej popularne i wybiera je wiele osób zainteresowanych niesamowitym odczuciem lotu. Taki lot może być również wspaniałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby!

Z tego artykułu dowiesz się między innymi:

  • Co to jest tunel aerodynamiczny?
  • Czy loty w aerotunelu to dobra propozycja dla każdego?
  • Na czym polega lot w tunelu aerodynamicznym?
  • Ile kosztuje tunel aerodynamiczny?

Co to jest tunel aerodynamiczny?
Tunele aerodynamiczne to konstrukcje bazujące na dużych wentylatorach pozwalających na znaczne rozpędzenie strug powietrza. Posiadają one szerokie zastosowanie, w tym między innymi używane są do badań aerodynamiki obiektów, badań wytrzymałościowych. Również tunel aerodynamiczny może być używany jako przestrzeń do lotów. Jak to możliwe?

Pionowe tunele aerodynamiczne dzięki swojej budowie umożliwiają na podniesienie w górę znajdujących się w środku osób. Wentylatory mogą rozpędzić strugi powietrza do prędkości nawet około 300 kilometrów na godzinę! W środku urządzenia znajduje się także specjalna siatka zabezpieczająca, która służy jako platforma dla uczestników lotu.

Tunele są najczęściej przeszklone z zewnątrz, dlatego też można oglądać, co dzieje się w ich środku, a także robić zdjęcia i nagrywać filmy!

Czy loty w aerotunelu to dobra propozycja dla każdego?
Loty w tunelach aerodynamicznych to obecnie doskonała propozycja dla każdego, kto chce przeżyć niesamowitą przygodę. Nie wymagają one żadnego szczególnego przygotowania, dlatego też mogą być wspaniałym pomysłem na prezent!

Zasadniczo, do lotu w aerotunelu nie potrzeba specjalnych szkoleń czy treningów. Nie trzeba także uczestniczyć w badaniach lekarskich. Osoby, które nie posiadają przeciwwskazań do uprawiania sportów, mogą bez problemu skorzystać z takiej rozrywki.

Na czym polega lot w tunelu aerodynamicznym?
Na początku trzeba zarezerwować tunel aerodynamiczny na swój lot. Teraz to bardzo proste i można bez problemu zrobić to przez internet.

W tym celu należy wejść na stronę internetową organizatora, na przykład na wroclaw.profly.pl w przypadku lotów we Wrocławiu, a następnie wybrać dogodny termin lotu. można także zdecydować się na wykupienie vouchera upominkowego, gdy lot ma być podarowany jako prezent. Voucher służy jako zaproszenie i upoważnia do samodzielnego wybrania terminu lotu przez obdarowaną nim osobę.

Przed lotem jego uczestnik odbiera odpowiednie wyposażenie – kombinezon, kask, a także zatyczki do uszu. Potem bierze udział w krótkim przeszkoleniu z instruktorem. Tak przygotowany może odbyć lot w tunelu aerodynamicznym.

Uczestnik wchodzi do wnętrza tunelu wraz z instruktorem. Specjalista czuwa nad prawidłowym przebiegiem rozrywki i może także pokazać różne ewolucje. Całkowity czas przebywania w tunelu to 3 minuty, które dzielone są na dwa loty. To najlepszy wybór na start, ale można także zdecydować się na zakupienie dłuższych lotów.

Ile kosztuje tunel aerodynamiczny?
Wbrew pozorom, tunel aerodynamiczny wcale nie jest bardzo drogą rozrywką. Świetnie może także nadać się na prezent, na przykład na urodziny, rocznicę, Dzień Chłopaka czy też na wesele.

Za loty w tunelu aerodynamicznym we Wrocławiu, a dokładnie w tunelu znajdującym siew miejscowości Sobótka trzeba zapłacić cenę 259 złotych za osobę dorosłą oraz 229 złotych za osobę poniżej 18. roku życia.

Zaserwuj lot już teraz i podaruj go jako wyjątkowy prezent!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykuł„Gore Gwiazda Jezusowi”. Kolędy i pastorałki w Strzegomiu [FOTO]
Następny artykułWkładki do zamków – bezpieczne, wygodne, atestowane!