Strona główna 112 Nowy radiowóz dla świdnickiej komendy

Nowy radiowóz dla świdnickiej komendy [FOTO]

2

We wtorek flota Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy powiększyła się o nowy radiowóz. Zakup auta dofinansowano ze świdnickiego budżetu.

Dzisiaj odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu marki Volkswagen Transporter T6 dla świdnickiej komendy. Samochód ten został zakupiony w ramach programu 50/50. Oznacza to, że połowa środków przekazana została przez Komendę Główną Policji z Ustawy o Modernizacji Policji na lata 2017-2020, pozostała część dofinansowana została przez Urząd Miejski w Świdnicy. Samochód trafi do wydziału prewencji świdnickiej komendy – mówi Magdalena Ząbek z KPP Świdnica.

Kluczyki do radiowozu, wraz z życzeniami bezawaryjnej eksploatacji, uroczyście przekazała funkcjonariuszom prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska. Przedstawiciele kierownictwa świdnickiej komendy, dziękując za finansowe wsparcie zakupu, podkreślali, że nowy radiowóz znacząco wpłynie na wydajność pracy funkcjonariuszy i będzie efektywnie wykorzystywany.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułPonownie zaśmiecono nabrzeże Bystrzycy. Sprzątaniem zajmą się podopieczni schroniska dla bezdomnych? [FOTO]
Następny artykuł„Smog Małopolska” – często wyszukiwany problem. Jak sobie z nim radzić?