Wczoraj świąteczny spektakl zaprezentowali ich starsi koledzy i koleżanki ze szkoły podstawowej, a dzisiaj talentem zabłysnęły maluchy ze Społecznego Przedszkola „Akademia Przedszkolaka” w Świdnicy. W teatrze na scenie wystąpiły wszystkie dzieci, uczęszczające do placówki.
Nie brakowało zachwytów i śmiechu, gdy uwagę małych aktorów bardziej niż gra pochłaniały elementy scenografii. W opowieść jasełkową wplecione zostały piosenki z lubianych przez dzieci filmów. Nauczyciele postarali się, by przedszkolaki mogły oczarować swoich rodziców i dziadków pięknymi układami choreograficznymi.
Zdjęcia Dariusz Nowaczyński



![„Małpki” wszędzie. Kosze na śmieci – sztuk trzy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page-5-238x178.jpg)
![Nowi policjanci złożyli ślubowanie. Dwoje trafi do świdnickiej komendy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/nowi-policjanci-KWP-Wroclaw-2026.03.06-1-100x75.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/ul.-Kolejowa-100x75.jpg)


![Nowe show Cyrku Wictoria już jutro w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/page_-fot.-Cyrk-Wictoria-100x75.jpg)
![Muzyczny prezent na Dzień Kobiet. Kto wygrał bilety na koncert Anity Lipnickiej? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/Anita-Lipnicka-materialy-promocyjne-wyslane-przez-artystke-100x75.jpg)