Strona główna Wydarzenia Powitają Nowy Rok na szczycie Wielkiej Sowy

Powitają Nowy Rok na szczycie Wielkiej Sowy

2

Gmina Pieszyce, Nadleśnictwo Wałbrzych oraz Nadleśnictwo Świdnica zapraszają do wspólnego powitania 2020 roku na najwyższym szczycie Gór Sowich – Wielkiej Sowie. Udziałem w wydarzeniu zainteresowanych jest ponad 280 osób.

Możecie liczyć na niepowtarzalną atmosferę, nowe znajomości, przygotowane drewno na ognisko, a od godziny 21.00 do 01.00 na otwartą wieżę widokową. Wstęp na wieżę widokową będzie oczywiście bezpłatny. Jeśli pogoda będzie nam sprzyjała, wyjątkowe widoki zagwarantowane. Spragnionych gorących napoi poczęstujemy również wrzątkiem – zapowiadają organizatorzy.

Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą odpowiednie ubrania i oświetlenie. Z całą pewnością nie zabierajcie ze sobą fajerwerków i prosimy – nie korzystajcie z nich w lesie. Wydarzenie „Sylwester na Wielkiej Sowie” nie ma charakteru zorganizowanej imprezy. Każdy uczestnik jest odpowiedzialny za swoje zdrowie i bezpieczeństwo i uczestniczy w spotkaniu na własną odpowiedzialność. Ze swojej strony otwieramy dla Państwa obiekt na szczycie umożliwiając podziwianie widoków (przy dobrej pogodzie) oraz zapewniamy drewno na ognisko – przypominają.

Niezależnie od plenerowego sylwestra, na przełomie roku kalendarzowego 2019/2020 na szczycie Wielkiej Sowy biskup świdnicki Ignacy Dec odprawi Mszę Świętą. Początek o godzinie 23.00.

/mn/

Poprzedni artykułNowi policjanci w szeregach świdnickiej komendy
Następny artykułPróbował jechać autem mając 2,5 promila