Strona główna Sport Siatkówka Po raz kolejny Dziadkowie staną naprzeciw Wnuków!

Po raz kolejny Dziadkowie staną naprzeciw Wnuków!

0

Po raz drugi w tym roku w hali Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie dojdzie do niezwykle ciekawego widowiska. W sobotę, 7 grudnia odbędzie się siatkarski bój pomiędzy Dziadkami i Wnukami. Ostatnio lepsi byli ci bardziej doświadczeni siatkarze, a jak będzie tym razem?

To będzie takie rewanżowe mikołajkowe spotkanie. Ponownie możemy być świadkami sporych emocji i wysokiej frekwencji na trybunach. Nie często zdarza się bowiem, żeby Wnuczkowie mogli zmierzyć się w takim meczu na boisku z Dziadkami. Otwarcie turnieju nastąpi w hali GCKiS-u o godz. 10.00, potem pokazy akrobatów, rozgrzewka i już emocje czysto siatkarskie. Po drugim secie odbędą się z kolei konkursy dla publiczności. W planie łapanie piłeczek tenisowych i siatkarskie próby celności – zagrywki do celu. Na zwycięzców czekają specjalnie przygotowane Puchary Prezesa Chemika TKKF Żarów. Uczestnicy meczu siatkarskiego otrzymają z kolei specjalnie przygotowane, okolicznościowe medale. Pojedynek odbywać się będzie do trzech wygranych setów, ale niewykluczone jest to, że siatkarze będą chcieli pograć trochę dłużej – tłumaczy Zbigniew Sionko, prezes Chemika TKKF Żarów. 

 

Siatkarskich emocji będzie z pewnością co niemiara. Zapraszamy zatem w sobotę, 7 grudnia dla hali Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Początek imprezy sportowej o godz. 10.00. 

/MDvR/ 

Poprzedni artykułCzołówka po nieudanym manewrze skrętu
Następny artykułZ Tęczą zagramy później