Już w najbliższy wtorek młodzież z II LO w Świdnicy odda krew. W akcji zadeklarowało udział 40 pełnoletnich uczniów – informuje dyrektor Jace Iwancz.
Akcja poboru krwi w świdnickim ogólniaku będzie realizowana dzięki współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu. Do akcji, która rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 9.00, może dołączyć każdy chętny.
Warto przypomnieć, że wyjazdowa stacja RCKiK gości w Świdnicy w każdy czwartek od 9.00 do 13.00 przed dworcem Świdnica Miasto.
/opr.red./





![Dachowanie pod Strzegomiem. Kierowca oddalił się z miejsca wypadku [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/DW382-dachowanie-2026.06.09-6-100x75.jpeg)




