Czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia umilił koncert, zorganizowany w Świdnicy przez Fundację Dobrej Muzyki. W niedzielny wieczór nie zabrakło widzów, którzy znaleźli czas, by wysłuchać utworów Bacha i pieśni adwentowych w kościele pw. św. Józefa w Świdnicy.
Dla publiczności Badinerie – Suitę h-moll (J.S. Bach), Sonatę a-moll (D. Bigaglia) oraz pieśni adwentowe wykonał świdnicki duet, Łucja Nikolska (flet) i Maciej Bator (organy).
Zdjęcia Dariusz Nowaczyński

![Gołębie opanowały scenę w Świdnicy. Młodzi alchemicy zachwycili nowym spektaklem „Dziób w dziób” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Alchemia-Teatralna-spektakl-Dziob-w-dziob-2026.06.24-6-238x178.jpg)








