Strona główna Wydarzenia Feromony – tajna broń pomagająca w biznesie

Feromony – tajna broń pomagająca w biznesie

0

Feromony zwykle kojarzą się ze sposobem na przyciąganie innych osób w kontekście seksualnym, wywarcie na nich dobrego wrażenia, ale także z wpływem na podniecenie oraz sferę cielesną. Jednak nie jest to jedyne zastosowanie tych substancji. Wiele osób nie docenia feromonów, a mogą mieć one bardzo skuteczne i praktyczne zastosowanie w biznesie. Mogą one wzbudzać podziw, wzmagać szacunek i uległość ale także wprowadzać pozytywną atmosferę i ułatwiać komunikację. Wystarczy wybrać odpowiednie feromony.

Jak działają feromony?
Feromony są substancjami chemicznymi, które wydziela ciało ludzkie, ale także ciała zwierząt. Często mylnie są one uważane za atrakcyjne zapachy. Tak naprawdę są one jednak odbierane podświadomie. Powoduje one różne reakcje w zależności od rodzaju feromonów oraz osobnika, który je odbiera. Można podsumować to w ten sposób, że niektóre substancje będą na osobniki działać odstraszająco lub pociągająco, a innym organizmom będą one obojętne. Feromony mogą przekazywać informacje związane z:

  • płcią, dojrzałością płciową oraz gotowością do podjęcia czynności płciowych,
  • gotowością do spłodzenia potomstwa,
    pokrewieństwem,
  • stanie zdrowia osobnika,
  • sile i dominacji nad innymi osobnikami.

Feromony mogą mieć zatem ogromny wpływ na zachowanie człowieka związane nie tylko z kwestiami seksualności. Za ich pośrednictwem można wpływać na emocje i postrzeganie innych osób, a nawet na ich decyzje.

Zastosowanie feromonów w biznesie
W związku z bardzo zróżnicowanym wpływem różnych feromonów zaczęto je wykorzystywać także w biznesie. Pierwszym zastosowanie feromonów może być zaznaczenie przywództwa oraz uzyskanie przewagi nad innymi. Służy do tego męski feromon androsteron, który może mieć przykry zapach, zatem trzeba używać go najlepiej w połączeniu z przyjemnymi zapachami. Wsparcie działania tego feromonu można uzyskać, stosując inny męski feromon — androsteron. Jest on mniej agresywny w odbiorze i “informuje” o opiekuńczej sile. Feromony w biznesie można wykorzystać także do uzyskania aury porozumienia. W tym celu warto wykorzystać feromony o nazwie androstadienon. Sprawiają one, że atmosfera spotkań i obrad jest bardziej otwarta. Strony częściej uzyskują porozumienie i są lepiej nastawione do kompromisowych rozwiązań. Feromony nie powinny być zatem odbierane jako sposób manipulacji, ale przede wszystkim jako sposób na uzyskanie dobrej atmosfery, skuteczną komunikację i podejmowanie wspólnych, słusznych decyzji.

Feromony Pheroamore
Feromony przydatne w biznesie, ale także w codziennym życiu i tworzeniu relacji międzyludzkich oferuje Pheroamore. W swojej ofercie ma feromony skomponowane z pięknymi zapachami. Dzięki temu pełnią one funkcję perfum, które mają wyjątkową moc. Dostępne są feromony damskie oraz męskie. Mogą mieć one zastosowanie w biznesie, podczas ważnych spotkań, które mają na celu uzyskanie porozumienia. Feromony są zatem eleganckim i subtelnym sposobem na przekazanie w sposób podświadomy wybranych przez nas informacji. Sprawdzą się zarówno w biznesie, jak i podczas prywatnych spotkań.

Więcej: https://sklep-feromony.pl/

/Artykuł sponsorowany/