Strona główna Temat dnia Dzień otwarty w lokalnej palarni kawy!

Dzień otwarty w lokalnej palarni kawy!

0

Jesteś pasjonatem lub pasjonatką kawy? Ciekawi Cię jak wygląda sam proces produkcji? Palarnia Blend z okolic Świdnicy chętnie odpowie na Twoje pytania! Lokalne przedsiębiorstwo zaprasza wszystkich zainteresowanych na dzień otwarty! Wydarzenie odbędzie się już w sobotę, 7 grudnia w godz. od 12.00 do 18.00. Wstęp wolny!

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić na dzień otwarty w Palarni Blend. Zakład produkcyjny mieści się w Pszennie koło Świdnicy, przy ulicy Wrocławskiej 3 – w podwórku kwiaciarni Bratek. Chcemy przede wszystkim podzielić się naszą ogromną pasją! Będzie można zajrzeć w zakamarki palarni kawy oraz porozmawiać z jej właścicielem – zachęcają pracownicy lokalnej palarni kawy.

Dla tych, którzy nie znajdą czasu w sobotę, a szukają aromatycznego prezentu na święta Palarnia Blend zbiera zamówienia na pyszną kawę w limitowanej wersji świątecznej – dostępną jedynie lokalnie. Jest to mieszanka kaw z Brazylii i Hondurasu charakteryzującą się słodyczą oraz wyraźnymi nutami czekoladowo-orzechowymi. – Paczki mają pozytywne przesłanie na etykiecie „Fajnie, że jesteś” oraz „Dobrze Cię widzieć”. Nasza kawa świąteczna to doskonała inwestycja w czyjś szczery uśmiech! – przekonują.

Zamówienia można składać przez Facebooka i Instagram @palarniablend; mailowo: [email protected] oraz telefonicznie: 533881208 lub 609161778.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPotrącenie na Westerplatte
Następny artykułZmarł ceniony lekarz