W piątkowy wieczór doszło do wypadku na drodze z Żarowa do Przyłęgowa. Dachował tam samochód osobowy. Kierowca trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 19.30. – Kierujący Volkswagenem Polo 41-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi a następnie dachował – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.
Ranny kierowca został przetransportowany do szpitala. Okoliczności wypadku ustala policja.
/mn/
fot. OSP Pastuchów


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Przemyslowa-11-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Przemyslowa-11-100x75.jpg)


![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)