Strona główna Wydarzenia Żarów Wytańczą marzenia w rytmie zumby

Wytańczą marzenia w rytmie zumby

0

Marzena Zumba Team, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz Stowarzyszenie „Nasze dzieci – wspólna szkoła” w Zastrużu zapraszają na charytatywny maraton zumby „Wytańczyć marzenia” na rzecz Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu.

Imprezę poprowadzą instruktorzy z Dolnego Śląska, a także duet instruktorów zumba fitness Łukasz Grabowski i Jacek Pachnowski. O oprawę muzyczną zadba duet DJ Gacki & DJ Pavlik. W programie imprezy organizatorzy przygotowali występ „Kids Dance” pod opieką Pauliny Denker Jarosz, Fotobudka „Love”, stoiska urody, smaczne, zdrowe przekąski przygotowane przez uczestnika MasterChef Krzysztofa Bigusa, domowe ciasta, pobudzająca kawa, herbata, darmowa woda mineralna, losowanie nagród i wiele innych atrakcji.

Dochód z maratony zostanie przekazany na rzecz Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu, na wyposażenie placówki w plac zabaw sensorycznych, który ma na celu wspomóc rozwój psychomotoryczny u dzieci, poprzez symulacje odbierania bodźców dotykowych, słuchowych oraz wzrokowych.

Maraton odbędzie się w sobotę, 19 października w godz. 16.00-19.00, w hali sportowej GCKiS w Żarowie (ul. Piastowska 10A, Żarów). Wstęp – cegiełka 35 złotych, miejsce na widowni – 10 złotych, dzieci do lat 12 – symboliczna cegiełka.

/UM Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułUczczą pamięć znakomitego trenera!
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Westerplatte