Strona główna Temat dnia Twoje dziecko kocha czytać czy nie lubi? Bezpłatne warsztaty w Świdnicy i...

Twoje dziecko kocha czytać czy nie lubi? Bezpłatne warsztaty w Świdnicy i Świebodzicach

0

Od środy 16 do piątku 18 października w godz. 17:00-19:00 w niektórych szkołach w Świdnicy i Świebodzicach będą organizowane dla dzieci i rodziców klas I-VIII pierwsze, bezpłatne i niezobowiązujące zajęcia kursu rozwijającego kompetencje czytelnicze. Lekcje są skierowane zarówno do dzieci dobrze jak i słabo czytających, także do dyslektyków i dzieci, które czytać nie lubią. Rozwiązujemy wszystkie problemy związane z czytaniem.

Po skończonym kursie każdy bez wyjątku czyta średnio 3 razy  szybciej z dobrym zrozumieniem – udzielana jest na to gwarancja. Nierzadko nasi absolwenci zaczynają lubić książki. Samego czytania jest tylko kilka minut i nigdy nie czytamy głośno, oprócz tego są gry i zabawy oraz dużo humoru, dlatego zajęcia bardzo podobają się także dzieciom, które nie lubią czytać.

Na najbliższych warsztatach pokażemy Państwu jak prostymi ćwiczeniami można dziecku ułatwić czytanie, okazane zostaną również referencje od dyrektorów  szkół, potwierdzające że dzieci po naszym kursie czytają najlepiej w klasie. Na pierwsze spotkanie zapraszamy dzieci z rodzicami. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się telefonicznie pod numerem 501-165-667. Ilość miejsc ograniczona.

telefon: 501-165-667

www.superczytanie.pl

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułWybory parlamentarne 2019. Świdniczanie ruszyli głosować
Następny artykułKoncert „Jazz przy świecach” już w piątek w Restauracji Biały Las