Strona główna Sport Inne Pół tuzina medali w Rawiczu

Pół tuzina medali w Rawiczu [FOTO]

0

Uczniowski Klub Sportowy Szóstka Rawicz był organizatorem XV Rawickiego Turnieju Dzieci w judo. Na starcie imprezy stanęło około 350 zawodniczek i zawodników z 33 klubów z Polski w kategorii wiekowej dzieci starszych, młodszych i najmłodszych.

Barw Stowarzyszenia Tatami Judo Strzegom broniła szóstka młodych fighterów. Był to kolejny sprawdzian umiejętności dla zawodników z miasta granitu. Pierwsze miejsca zdobyli Jagoda Włodarczyk, Maja Jeziorska, Adrian Heil i Dawid Kamiński. Na drugiej pozycji rywalizację ukończyła Zuzanna Jeziorska, a najniższe miejsce na podium wywalczyła Katia Kubicka. Zawodnicy za zajęte miejsca otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Nasi młodzi wojownicy na co dzień rozwijają swoje umiejętności pod okiem trenera Andrzeja Rozwałki.