Strona główna Sport Pływanie Pływacka mistrzyni świata na treningu Neptuna

Pływacka mistrzyni świata na treningu Neptuna

0

To było spore wydarzenie dla pływaków Klubu Sportowego Neptun Świdnica. Nasze zawodniczki i zawodników odwiedziła pływacka mistrzyni świata z Londynu, medalistka mistrzostw Starego Kontynentu i srebrna medalistka Igrzysk Paraolimpijskich – Oliwia Jabłońska.

Oliwia jest sympatyczną i kompetentną osobą, która od początku znajomości zaskarbiła sobie sympatię grupy wyczynowej naszego klubu. Mistrzyni poprowadziła trening „suchy” i w wodzie. Chętnie dzieliła się swoimi uwagami i wiedzą z naszymi pływakami, jakość na światowym poziomie. Po treningu nasi pływacy byli naładowani pozytywnymi emocjami. Musimy również podkreślić, że trenerami naszej mistrzyni są Beata Pożarowszczyk i Sławomir Kuczko, czyli opiekunowie grup w KS Neptun Świdnica – opowiada Marek Florczak z Klubu Sportowego Neptun Świdnica.

/MDvR/

Poprzedni artykułPowalczą w Świdnicy o medale Mistrzostw Polski Południowej
Następny artykułZnakomity mecz w Świdnicy, GOKiS pokonany