Strona główna 0_Slider Walczymy z liderem ligowej tabeli

Walczymy z liderem ligowej tabeli [RELACJA LIVE]

1

Do arcyciekawego boju dochodzi dziś na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Piłkarze Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica podejmują lidera tabeli – Sokoła Wielka Lipa, do którego tracą zaledwie dwa punkty. Start meczu o 16.00, zapraszamy na tekstową RELACJĘ LIVE z tego pojedynku!

Skład gospodarzy: B. Kot, Kozachenko, Sowa, Barros, Paszkowski, Szuba, Białasik, Krakowski, Chajewski, Baumgarten, Myrta.

Skład gości: Iwaszków, Ławniczak, Kapusz, Kierat, Janas, Wróbel, Łakomski, Wojtyło, Domański, Czarnecki, Wargin.

Dzisiejsze spotkanie poprowadzi trójka arbitrów z KS Wrocław, jako główny Paweł Małecki.

Rozpoczynamy spotkanie.

3′ – groźne uderzenie rywali z dystansu – piłka ponad bramką.

5′ – dobra indywidualna akcja młodego – 17-;letniego Krakowskiego, który efektownie objechał obrońcę i dośrodkował w pole karne – niestety nikt nie zamknął akcji.

7′ – kolejna wrzutka w pole karne Sokoła – piłkę łapie bramkarz rywali.

8′ – Chajewski strzela z okolicy 16. metra – dobrze znów interweniuje golkiper przeciwników.

10′ – kolejne uderzenie na bramkę Sokoła – znów futbolówkę odbija bramkarz. Chwilę później wrzucą piłkę z rogu Szuba, lecz łapie ją dobrze dysponowany Iwaszków.

15′ – w polu karnym znakomicie znajduje się Baumgarten, który precyzyjnym uderzeniem wyprowadza nas na prowadzenie! – 1:0 dla gospodarzy!!!

18′ – kilka zmian w drużynie gospodarzy po ostatniej porażce w Bardzie. Po raz pierwszy w wyjściowej jedenastce debiutuje młody – 17-letni Dorian Krakowski.

20′ – wciąż inicjatywę posiadają biało-zieloni – przed momentem strzelać próbował Chajewski, lecz niedokładnie.

23′ – uderzać z okolicy 16. metra próbował Krakowski – dobrze bronił bramkarz.

25′ – Paszkowski zagrywa świetną piłkę w pole karne, akcję zamyka Chajewski i jest 2:0 dla gospodarzy!!!

28′ – trochę zaspaliśmy w defensywie – Wróbel z bliskiej odległości strzela dla Sokoła Wielka Lipa. Prowadzimy, ale już tylko 2:1!!!

30′ – kolejna szansa na gola dla świdniczan – spore zamieszanie, ale nic z tego.

32′ – mieliśmy teraz furę szczęścia – znakomicie interweniował najpierw Kot, a za moment piłka po dobitce rywali wylądowała na słupku!

37′ – dośrodkowanie rywali z rzutu rożnego – dobrze radzą sobie z tym nasi defensorzy.

40′ – Barros – żółta kartka.

koniec pierwszej połowy – prowadzimy 2:1!

Za moment rozpoczynamy drugą część spotkania – świdniczanie przy dobrym układzie wyników z innych boisk ma nawet szansę na objęcie prowadzenia w tabeli ligowej!

rozpoczynamy drugą połowę.

46′ – bardzo dobra okazja dla gospodarzy – niestety nikt z naszych nie sięgnął piłki zagranej na 3. metr.

48′ – rywale faulują we własnym polu karnym – mamy jedenastkę! Intencje Szuby wyczuł bramkarz i wynik się niestety nie zmienia!

49′ – seria dośrodkowań z rzutu rożnego nie przynosi skutku. Wciąż mamy jednak przewagę i inicjatywę w tym spotkaniu, ale to tylko jeden gol różnicy…

54′ – Białasik w znakomitej sytuacji pudłuje z około 10 metrów.

60′ – kolejne dośrodkowanie z rzutu rożnego i ponownie dobrze spisuje się bramkarz Sokoła.

65′ – rzut wolny z okolicy 20. metra dla gości – piłkę pewnie łapie Kot.

67′ – Orzech pojawia się na boisku za Krakowskiego.

68′ – druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Barrosa – musimy grać w dziesięciu.

70′ – uderzenie z rzutu wolnego rywali – dobrze interweniuje Kot.

74′ – Kozachenko – żółta kartka.

77′ – po czerwonej kartce inicjatywę przejęli goście – na razie jednak bez jakiegoś wielkiego zagrożenia dla bramki Kota.

80′ – Orzechowski zastępuje Baumgartena.

84′ – Myrta boisko opuszcza, w jego miejsce Roland Emeka.

86′ – wrzucamy piłkę w pole karne – dobrze łapie ją bramkarz Sokoła.

88′ – Ł. Kot zmienia Chajewskiego.

89′ – Roland Emeka znajduje się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Sokoła – uderza bardzo źle i piłkę pewnie łapie Iwaszków.

90′ – niebezpiecznie uderzał Łakomski – piłka minęła światło bramki.

90″+ – Białas zastępuje Kozachenkę

90’+ – Białas – żółta kartka.

bardzo nerwowa końcówka – wynik nie ulega jednak zmianie – wygrywamy mecz na szczycie 2:1!!!