Strona główna Temat dnia Rozbudowa hali przez Invest – Park Development sp. z o.o.

Rozbudowa hali przez Invest – Park Development sp. z o.o.

0

W dniu 25 września 2019 r Zarząd Spółki Invest-Park Development (Paweł Kurtasz Prezes Zarządu, Anna Kania Wiceprezes Zarządu, Bartłomiej Grzegorczyk Wiceprezes Zarządu) wraz z pracownikami bezpośrednio zaangażowanymi w realizację projektu rozbudowy hali produkcyjno-magazynowej w Świdnicy, na ul. Towarowej 30 , uczestniczyli w ceremonii jej oficjalnego otwarcia.

Inwestycja rozbudowy hali o dodatkowe 4 000 m 2, do powierzchni 8864 m2, była prowadzona przez Spółkę Invest-Park Development, która jest kapitałowo powiązana z WSSE Invest-Park Sp. z o.o. gdzie w Zarządzie Spółki zasiada Piotr Sosiński Prezes Zarządu, Kamil Krzysztof Zieliński Wiceprezes Zarządu, Krzysztof Drynda Wiceprezes Zarządu.

Spółka Invest-Park Development podjęła się zadania rozbudowy obiektu w Świdnicy na życzenie jej wieloletniego Klienta, duńskiej Firmy DBI Plastics , realizując inwestycję zgodnie z wysokimi wymaganiami postawionymi przez światowego lidera w produkcji dla sektora Automotive.

Zakończone sukcesem przedsięwzięcie to zarówno zasługa Zarządu Spółki Invest-Park Development, ukierunkowanego na udzielanie wszechstronnego wsparcia środowisku biznesowemu oraz fachowości, zaangażowaniu i determinacji zatrudnionych w Spółce pracowników.

Realizacja tak wysokiej klasy przedsięwzięcia była możliwa dzięki zaufaniu, którym obdarzył Spółkę Invest-Park Development duński inwestor, wzajemnej współpracy i zrozumieniu potrzeb Klienta.

Wysoka ocena naszej zespołowej pracy przez najemcę tego nowoczesnego obiektu jest dla Spółki Invest-Park Development wyróżnieniem, a jednocześnie motywacją do podejmowania kolejnych, równie wymagających projektów.

Invest – Park Development sp. z o.o.
ul. Uczniowska 16
58-306 Wałbrzych

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułDeszcz nagród dla świdnickich mażoretek
Następny artykułWypożyczamy samochód w Wielkiej Brytanii