Strona główna Sport Lekkoatletyka Kibicuj uczestnikom i zgarnij nagrody

Kibicuj uczestnikom i zgarnij nagrody

0

Piąta edycja RST Półmaratonu Świdnickiego to nie tylko święto biegaczy. Organizatorzy chcą, aby kibice bawili się promując radosną i pozytywną postawę, dopingując zawodnikom. Zapraszają więc do wzięcia udziału w konkursie na najlepszą strefę kibica.

Należy zebrać minimum pięcioosobową ekipę znajomych z podwórka, pracy, szkoły czy też może najbliższych sąsiadów i zgłosić swój udział, wysyłając do 21 października na adres mailowy: [email protected] załączoną do regulaminu kartę zgłoszenia. Każda grupa musi mieć pełnoletniego przedstawiciela, który będzie ją reprezentował oraz pełnił opiekę nad niepełnoletnimi osobami.

Organizatorem zabawy jest Świdnicka Grupa Biegowa przy zaangażowaniu Urzędu Miejskiego w Świdnicy, Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Gminy Wiejskiej. W zamian za pomysłowość przewidziane są atrakcyjne nagrody. Dla najlepszych stref kibica na terenie miasta oraz gminy przewiduje się za zajęcie I miejsc po 700 zł, za II miejsca po 500 zł i III miejsca po 300 zł.

Po zawodach, do 12 listopada, uczestnicy konkursu zobowiązani są do przekazania dokumentacji zdjęciowej na adres mailowy: [email protected] O wyborze nagrodzonych zadecyduje reprezentatywna grupa zawodników 5. RST Półmaratonu Świdnickiego oraz komisja oceniająca, która ostatecznie ogłosi wyniki do 19 listopada br.

Szukajcie przebrań, malujcie twarze, przygotujcie transparenty, instrumenty i przyjdźcie 9 listopada, podzielić się Waszą pozytywną energią – mówi Radosław Werner, kierownik Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Szczegóły konkursu na stronie: www.polmaraton.swidnica.pl.

/UM Świdnica/