Strona główna Wydarzenia TEB Edukacja zaprasza na Piknik Pokoleń

TEB Edukacja zaprasza na Piknik Pokoleń

0

Najbliższa sobota, 24 sierpnia upłynie nam pod kątem pierwszej edycji Pikniku Pokoleń, który zorganizuje TEB Edukacja. Organizatorzy zapraszają dzieci, rodziców i dziadków, pragnąc połączyć nie tylko pokolenia, mając na uwadze również dobrą zabawę, edukację, relaks i profilaktykę.

(Zdjęcie ilustracyjne)

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 24 sierpnia, początek zaplanowano na godz. 11.00 w budynku przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 1. – Tego dnia dowiesz się jak zrobić dobry makijaż i pedicure, jak zadbać o twarz i ciało, odpoczniesz w przyjaznej atmosferze przy kawie, czy skorzystasz z podstawowych badań profilaktyki zdrowia. Chcesz zmienić coś w swoim życiu, ale nie wiesz co? TEB ma dla Ciebie rozwiązanie, przyjdź i przekonaj się jakie to łatwe. Nauka w dojrzałym wieku? To najlepszy czas, by naprawdę poznać siebie, odkryć swoją pasję i nawiązać nowe znajomości. My proponujemy Ci zajęcia w Akademii III Wieku – zachęcają organizatorzy.

Na najmłodszych gości czeka szereg atrakcji, w tym m.in.: plastyka sensoryczna, edukacja przez zabawę, gry, konkursy i wiele innych atrakcji. Dla nieco starszych przygotowano strefę beauty, strefę WEGE, a dla seniorów strefę zdrowia oraz strefę relaksu. Na wszystkich czeka kawa i coś słodkiego. Wstęp na Piknik Pokoleń jest wolny.

/MDvR/

Poprzedni artykułZderzenie na skrzyżowaniu. Poszkodowany motorowerzysta [Foto]
Następny artykułSkradziono rower osoby niepełnosprawnej