Dobiegły końca emocje związane z wakacyjnymi turniejami piłki siatkowej. W czwartek, 22 sierpnia w hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbył się ostatni turniej w sezonie 2019. Na starcie tradycyjnie znalazły się cztery zespoły.
Sportowe zmagania w ramach wakacyjnych turniejów piłki siatkowej odbywały się w każdy wakacyjny czwartek. W ostatnim rzucie na parkiecie zobaczyliśmy następujące drużyny: Ośmiorniczki, Raczki, Delfinki i Rybki. Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsze okazały się Delfinki, wyprzedzając Raczki, Ośmiorniczki i Rybki. Na zakończenie wybrano również drużynę MVP turnieju: Wojciech Chruściel, Marek Kowalski, Adam Pęczyński, Marcin Augustyniak, Kuba Popławski i Grzegorz Mechla.
Skład zespołów:
Ośmiorniczki: Elżbieta Talarska, Tomasz Zięba, Aleksander Kaczmarek, Piotr Matuśniak, Wojciech Chruściel, Marek Kowalski.
Raczki: Alicja Gaik, Marcin Augustyniak, Adam Pęczyński, Grzegorz Mechla, Paweł Denisewicz, Michał Bojanowski.
Delfinki: Kamila Regnowska, Damian Durlej, Wojciech Mitek, Piotr Hendżak, Kamil Kasztelan, Maciej Moneta.
Rybki: Monika Siwiak, Małgorzata Sobańska, Kuba Popławski, Kuba Wiśniewski, Jacek Karaś, Piotr Król.
/MDvR/


![Odrabiają zaległości. W niedzielę gramy z Radkowem [BĘDZIE RELACJA LIVE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/mecz-Polonia-Swidnica_-_Krysztal-Stronie-Slaskie-2025.10.18-9-238x178.jpg)



![Kolejna kradzież w drogerii. Rozpoznajesz osoby ze zdjęć? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page-14-100x75.jpg)




![Recital znakomitej czeskiej pianistki zainauguruje tegoroczne Dni Muzyki Kameralnej w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page_-inauguracja-Dni-Muzyki-Kamerlanej-Swidnica-2025-100x75.jpg)
![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)