Strona główna Temat dnia Najtańsze i najlepsze – Świdnickie Aparaty Słuchowe

Najtańsze i najlepsze – Świdnickie Aparaty Słuchowe [FOTO]

0

Bezpłatne badanie słuchu, profesjonalny dobór aparatów słuchowych oraz najniższe ceny najlepszych modeli. Sprawdź bogatą i zróżnicowaną ofertę na każdą kieszeń Świdnickich Aparatów Słuchowych. Na wszystkich pacjentów czeka miła i pełna szacunku specjalistyczna opieka – dyplomowanego prototetyka słuchu Doroty Ulatowskiej i Agnieszki Więcław. Skorzystaj z porad i zadbaj o dobry słuch!

Przemiła atmosfera i żywe kolory zachęcają do odwiedzin w siedzibie Świdnickich Aparatów Słuchowych. Gabinet znajduje się w samym sercu Świdnicy – a dokładnie przy ul. Środkowej 9/1 (dawniej Lewartowskiego), tuż obok piekarni. Na każdego, kto do niego zajrzy zawsze czeka serdeczne przyjęcie i profesjonalna, kompleksowa obsługa jego właścicielek – Doroty Ulatowskiej i Agnieszki Więcław, od wielu lat zajmujących się wsparciem przy doborze i obsłudze aparatów słuchowych.

Słuch jest jedynym zmysłem, który pozostaje aktywny przez całą dobę. Dzięki niemu słyszymy i rozumiemy mowę oraz przeżywamy emocje. Zmysł ten pozwala nam rozpoznać zagrożenie. Nawet podczas snu uszy są wyczulone na nietypowe i ważne dźwięki np. płacz dziecka, dźwięk alarmu itp. Jest więc wyjątkowym i cennym zmysłem, dlatego zasługuje na szczególną ochronę i opiekę – tłumaczy dyplomowany protetyk słuchu Dorota Ulatowska, która swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w takich firmach jak Geers, Audiofon, SłuchMed oraz Amplifon Świdnica.

Stan swojego słuchu można bezpłatnie sprawdzić w punkcie Świdnickich Aparatów Słuchowych. Diagnostyka połączona jest z testem mowy, a także z badaniem poziomu wrażliwości na głośne dźwięki. – Aby uniknąć trudnych i nieprzyjemnych sytuacji warto zawczasu wykonać proste badanie, które sprawdzi występowanie objawów niedosłuchu – zachęca protetyk ze Świdnicy. Takie badanie nie tylko może być przydatne przy wizycie u lekarza, ale także pozwoli dobrać odpowiedni do potrzeb danej osoby – aparat słuchowy.

Jak przekonują właścicielki gabinetu, dobry i skuteczny aparat słuchowy wcale nie musi być drogi. – W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę różnych typów i modeli aparatów słuchowych praktycznie na każdą kieszeń. Jako jeden z niewielu punktów w regionie mamy możliwość dopasowania aparatów kostnych. Wśród nich sprawdzone marki, najwyższej jakości sprzęt i najnowsze technologie, a to wszystko w niskich cenach – mówi Agnieszka Więcław. W gabinecie nie brakuje także akcesoriów do aparatów słuchowych – jak chociażby wkładek przeciwodnych, ochronników, filtrów czy baterii w najniższej cenie w mieście – za 1 zł szt.

Oprócz bezpłatnych badań i profesjonalnego doradztwa przy zakupie aparatu słuchowego, każdy pacjent może liczyć także na darmową opiekę przez cały okres użytkowania urządzenia. – Pomagamy w każdym momencie – zarówno naszym pacjentom, jak i osobom po prostu potrzebującym naszego wsparcia. Nie tylko więc doradzamy przy wyborze aparatu, ale też uczymy jak się nim posługiwać czy w jaki sposób go czyścić i konserwować – dodaje Agnieszka Więcław.

Ale to nie wszystko. Specjalistki ze Świdnickich Aparatów Słuchowych pomagają też wypełnić wnioski na refundację na aparaty słuchowe ze środków NFZ i PFRON. Wspólnie z pacjentami szukają najkorzystniejszego rozwiązania – tak, aby kwestie finansowe nie stanowiły przeszkody w zadbaniu o własne zdrowie. Każdy ma, bowiem szansę na dobry słuch!

Zanim trafiłam do pani Doroty Ulatowskiej i pani Agnieszki Więcław byłam w wielu różnych gabinetach. Ponieważ byłam z nich niezadowolona, moja koleżanka poleciła mi Świdnickie Aparaty Słuchowe. Wykonanych zostało kilka prób, ale w końcu udało się dopasować dla mnie odpowiedni aparat słuchowy. Nareszcie mogłam zrozumieć mowę, co miało dla mnie ogromne znaczenie w funkcjonowaniu w codzienności i poprawiło komfort mojego życia. Nie zmieniłabym więc nigdy tego gabinetu na inny. Wcześniej każdy chciał po prostu szybko sprzedać aparat. W tym gabinecie jest zupełnie inaczej. Tyle serdeczności, życzliwości, cierpliwości i empatii ile tutaj doznałam, przy okazji dobierania aparatu, wręcz mnie samą zaskakuję. Z czystym sumieniem i całym sercem polecam Świdnickie Aparaty Słuchowe – dzieli się swoją opinią jedna z klientek gabinetu – pani Krystyna Bieganowska.

Z usług gabinetu korzystać mogą nie tylko osoby mające problemy ze słuchem. Za pomocą specjalistycznego sprzętu wykonać można tutaj również badanie tympanometrii z impedancją. Badania te są ważne nie tylko z punktu widzenia laryngologii, ale też pediatrii.

Odwiedź ŚWIDNICKIE APARATY SŁUCHOWE

ul. Środkowa 9/1
58-100 Świdnica
tel. 577 583 033
email: [email protected]

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: od 8.00 do 16.00

Na BEZPŁATNE BADANIE SŁUCHU obowiązują zapisy:

  • pod nr tel. 577 583 033
  • lub osobiście w siedzibie gabinetu!

facebook : Swidnickie.Aparaty.Sluchowe
Instagram: swidnickie_aparaty_sluchowe

/Artykuł sponsorowany/
/Tekst: Agnieszka Nowicka/
/Zdjęcia: Świdnickie Aparaty Słuchowe/

Poprzedni artykułPo zderzeniu wpadł na drzewo
Następny artykułŚwiebodzicki kulomiot mistrzem Polski!