Strona główna Wydarzenia Świdnica V Zlot Caravaningowy w Świdnicy

V Zlot Caravaningowy w Świdnicy

0

Do 23 czerwca 2019 r. na terenie campingu nr 231 „Świdnica”potrwa piąta edycja Międzynarodowego Zlotu Caravaningowego, przygotowana przez organizatora Rajdu Świdnickiego KRAUSE . To impreza dla miłośników domków na kółkach, ale nie tylko! Można jeszcze dołączyć.

Automobilklub Sudecki — organizator wydarzenia, przygotował dla uczestników mnóstwo atrakcji, w tym m.in. konkurencje sportowe i sprawnościowe oraz zabawy, ponadto tegoroczna edycja odbywa się we współpracy ze Świdnickim Bractwem Rycerskim, a podczas zlotu odbędzie się I Międzynarodowy Śląski Turniej Rycerski o pierścień Anny Świdnickiej, co z pewnością stanowić będzie dodatkową atrakcję dla uczestników zlotu. Zostanie zorganizowana wycieczka do Zamku Książ w Wałbrzychu. Miłośnicy domków na kółkach również będą mogli podziwiać uroki Świdnicy podczas nocnego zwiedzania miasta z rycerzami.

– Międzynarodowy Zlot Caravaningowy to świetna zabawa, połączenie turystyki, to także idealna okazja do poznania interesujących ludzi z pasją. Aby wziąć udział w zlocie, nie trzeba mieć ani przyczepy kempingowej, ani kampera , wystarczy namiot. Zapraszam wszystkich, którzy mają ochotę spędzić długi weekend aktywnie – mówi Anna Sara, wiceprezes zarządu Automobilklubu Sudeckiego. Na zwycięzców konkursów czekają atrakcyjne nagrody!

Więcej informacji na stronie organizatora.

/opr. red./