Strona główna Wydarzenia Świdnica Turniej rycerski w Świdnicy. Będą utrudnienia!

Turniej rycerski w Świdnicy. Będą utrudnienia!

1

W związku z organizacją I Międzynarodowego Ślaskiego Turnieju o Pierścień Księżnej Anny Świdnickiej w okolicach ul. Śląskiej, ronda Żołnierzy Wyklętych oraz Pionierów Ziemi Świdnickiej mieszkańcy miasta mogą napotkać utrudnienia w przejeździe tymi ulicami oraz w parkowaniu na okolicznych parkingach.

Piątek, 21 czerwca
Od godzin porannych niemożliwy będzie wjazd na parking trawiasty położony pomiędzy Aleją Brzozową a ulicą Śląską- wyłączony z ruchu będzie również łącznik szutrowy od w/w ulicy. Od godziny 18:00 nie będzie można korzystać z parkingu vis a vis OSiR.

Sobota , 22 czerwca
W godzinach od 11:00 do 19:00 ulica Śląska zostanie zamknięta dla ruchu kołowego na odcinku od ronda Żołnierzy Wyklętych do ulicy Nasypowej (na rysunku wyłączenie oznaczone kolorem różowym). Komunikacja miejska będzie kursować normalnie – czynne będą oba przystanki położone w wyłączonym fragmencie ulicy ulicy Śląskiej. Przez cały dzień niemożliwy będzie wjazd na parking trawiasty położony pomiędzy Aleją Brzozową a ulicą Śląską oraz na parking vis a vis OSiR. Aleja Brzozowa będzie dostępna dla ruchu kołowego na całej długości – parkowanie przy cmentarzu tylko i wyłącznie możliwe będzie na parkingu po prawej stronie drogi przy wejściu na cmentarz.
Dla publiczności zostaną zorganizowane dwa dodatkowe parkingi przy skrzyżowaniu Alei Brzozowej oraz Pionierów Ziemi Świdnickiej.

Niedziela, 23 czerwca
Do godziny 17:00 niemożliwy będzie wjazd na parking trawiasty położony pomiędzy Aleją Brzozową a ulicą Śląską oraz na parking vis a vis OSiR.

Poprzedni artykułKotki czekają na dom
Następny artykułJakub A. uznany za więźnia niebezpiecznego. Trafił do jednoosobowej celi