Strona główna Konkursy Maraton Potworów w Cinema3D

Maraton Potworów w Cinema3D [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Najbardziej rozpoznawalne potwory kina Sci-Fi powracają na wielki ekran.  Godzilla i King Kong będą królować w CINEMA 3D w Świdnicy tylko jednej nocy. Maraton Potworów zaplanowano 14 czerwca o godz. 21.00.

Specjalnie dla fanów kino CINEMA 3D przygotowało kolejną nieprzespaną noc podczas której zobaczyć będzie można pierwszą część filmu z 2014 roku, film „Kong: Wyspa Czaszki” oraz premierowo „Godzilla II: Król Potworów”. Podczas maratonu, standardowo obowiązywać będzie wielka dolewka wybranego napoju gratis.

OPISY FILMÓW:

Godzilla Film opowiada poruszającą historię o ludzkiej odwadze i pojednaniu w obliczu nieprzezwyciężonych sił natury. Budzący respekt Godzilla powraca, by przywrócić światu równowagę, gdy ludzie okazują się bezbronni.

Kong: Wyspa CzaskiFilm opowiada o początkach legendy o King Kongu. Film śledzi losy zespołu badaczy, którzy zapuszczają się w głąb niezbadanej wyspy położonej na Pacyfiku – tak samo pięknej, jak zdradliwej – nie wiedząc, że wchodzą na teren należący do mitycznego King Konga.

Godzilla II: Król Potworów – Kolejna odsłona filmowego MonsterVerse, opowiada historię o bohaterskich czynach członków kryptozoologicznej agencji Monarch, którzy muszą zmierzyć się z całą zgrają gigantycznych potworów. W tym również z potężnym Godzillą, który staje do walki z Mothrą, Rodanem i swoim najgroźniejszym wrogiem — trzygłowym Królem Ghidorahem. Kiedy te pradawne supergatunki, o których istnieniu dawno zapomniano, ponownie powstają, rozpoczyna się walka o dominację… a to stawia na szali przetrwanie ludzkości.

Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl
Na Maraton nie jest prowadzona rezerwacja miejsc.

Rozwiązanie konkursu!
Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na Maraton Potworów w Cinema3D w Świdnicy. Aby je zdobyć należało odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Kto jako pierwszy napisał i wyreżyserował film o Godzilli? Chodziło oczywiście o Ishiro Honda (1954). Wejściówkę otrzymała Magdalena Bajor. Gratulujemy!

/Materiały organizatora/

Poprzedni artykułKuchnia turecka – 5 potraw, których koniecznie trzeba spróbować
Następny artykułSiedem szczeniaków czeka na dom