Strona główna Temat dnia FusioMED ICE – Nowość w Centrum Urody Justyna w Świdnicy

FusioMED ICE – Nowość w Centrum Urody Justyna w Świdnicy [FOTO]

0

Spektakularne zabiegi odmładzające, likwidacja zmarszczek, walka z niedoskonałościami, ujędrnianie skóry, niechirurgiczne modelowanie ciała, pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej i redukcja cellulitu są możliwe dzięki najnowszemu urządzeniu marki Biotec Italia. Rewolucyjny FusioMED już jest dostępny w Świdnicy w Centrum Urody Justyna. O wielości zastosowań i skuteczności innowacyjnej aparatury do medycyny estetycznej mogły przekonać się podczas specjalnego pokazu, 14 czerwca zaproszone mieszkanki Świdnicy i okolic.

Absolutną nowość dostępną w świdnickim Centrum Urody Justyna zaprezentowała przedstawicielka firmy Biotec Italia, oficjalnego dystrybutora sprzętu. Zgromadzone na pokazie panie mogły dowiedzieć się więcej na temat rewolucyjnego, multifunkcjonalnego, wykorzystującego najnowszą, nieinwazyjną i bezpieczną technologię urządzenia FusioMED. Dzięki niemu możliwa jest skuteczna walka z niedoskonałościami, zmarszczkami, nadmiarem tkanki tłuszczowej i celullitem.

Nowoczesna aparatura dopełnia bogatą ofertę świdnickiego salonu i w połączeniu z innymi zabiegami na twarz i ciało pozwala osiągać spektakularne efekty. Oprócz FusionMed, wykorzystujący głowicę do kriolipolizy oraz do radiofrekwencji i kawitacji ultradźwiękowej, w przypadku modelowania sylwetki, zalecane są także dodatkowo chociażby endermologia czy karboksyterapia. Taki cykl łączonych zabiegów (około 12), jak przekonują specjaliści świdnickiego centrum, wykazuje wysoką skuteczność.

Prezentację nowego urządzenia w Centrum Urody Justyna zakończył poczęstunek. Na uczestniczki czekał pyszny tort oraz drobne upominki.

Poznaj możliwości rewolucyjnego urządzenia FusioMed!

Nowoczesna aparatura FusioMed włoskiej firmy Biotec to kompleksowe rozwiązanie dla zabiegów na twarz i ciało. Urządzenie Fusiomed dzięki dedykowanym głowicom do twarzy –Endoshape Face oraz Skin Tite i ciała – Cryoliposculpt, Duoshape oraz Endoshape Body pozwala skutecznie walczyć z niedoskonałości twarzy i ciała. To synergia różnych zaawansowanych technologii, które efektywnie zaspokajają potrzeby estetyczne pacjentów, poprzez niechirurgiczne m.in. modelowanie ciała, redukcję cellulitu, ujędrnianie skóry i redukcję zmarszczek. Aparatura stosowana jest także w przypadku trądziku i otwartych porów, a także blizn i rozstępów.

KRIOLIPOLIZA – bezpieczna alternatywa dla liposukcji
KRIO LIPO ICE to nowa nieinwazyjna technologia, wykorzystującą niską temperaturę do likwidacji komórek tłuszczowych na brzuchu, plecach (boczkach) czy bryczesach. Stanowi niechirurgiczną alternatywę dla liposukcji. Metoda polega na aplikacji specjalnej głowicy, niezwykle zaawansowanej technologicznie, na obszar ciała poddawany zabiegowi. Dzięki emisji intensywnego zimna (efektywnie do –7˚C) organizm wykazuje reakcję zapalną, powodującą naturalne pozbywanie się adipocytów (komórek tłuszczowych). W ten sposób uzyskujemy spektakularną poprawę figury!

FusioMed jest wyposażony w najnowszy krio-aplikator z vacuum, który pozwala na wykonanie nieinwazyjnej procedury zamrażania komórek tłuszczowych. Niska temperatura wyzwala proces lipolizy. Zawartość adipocytów ulega krystalizacji, rośnie ich objętość, po czym uszkodzeniu ulegają błony komórkowe. Dochodzi do apoptozy – zaprogramowanej śmierci komórek tłuszczowych, ich rozpadu oraz naturalnego wypłukania z organizmu. KRIO LIPO ICE nie wymaga interwencji anestezjologicznej ani długiego okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do swoich normalnych czynności. Dzięki tej metodzie po każdej sesji zabiegowej jest możliwa redukcja tkanki tłuszczowej od 20% a nawet do 30%.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA + VACCUM – efekt odmłodzenia
Emisja monopolarnych fal radiowych (od 300 kHz do 1 MHz) przyczynia się do głębokiego rozgrzania skóry właściwej, co powoduje stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Ciepło wpływa na widoczną poprawę kondycji skóry w przypadku cellulitu oraz utraty jędrności. Efektem jest młodzieńcza i napięta skóra. (Osobne głowice do ciała oraz twarzy).

FALA ULTRADŹWIĘKOWA + RADIOFREKWECJA – redukcja tkanki tłuszczowej
Fale ultradźwiękowe niskiej częstotliwości (28 kHz) inicjują proces tworzenia mikropęcherzyków w warstwie podskórnej, które implodując naruszają błony komórkowe adipocytów i prowadzą do ich rozpadu. W efekcie zabiegu osiągamy spektakularną redukcję tkanki tłuszczowej i remodeling ciała.

DRENAŻ LIMFATYCZNY – redukuje cellulit, wyszczupla i zmniejsza obrzęki
Masaż próżniowy, dzięki specjalnie zaprojektowanym przyssawkom (oddzielnym do twarzy oraz ciała), pobudza krążenie, odpowiednio odprowadza limfę i przyspiesza metabolizm. Po masażu próżniowym skóra pozostaje jędrna i wygładzona. Wskazany przy terapii antycellulitowej, wyszczuplającej i przeciwobrzękowej. Rozluźnia i odpręża.

Jak długo trwają zabiegi FusionMed?
Zabieg na twarz trwa ok. 45 minut, w zależności od powierzchni poddawanej zabiegowi oraz kondycji skóry. W przypadku zabiegów na ciało trwa on  od 60 do 120 minut, w zależności od zastosowanych technologii oraz obszaru poddawanego zabiegowi.

Ile zabiegów jest potrzebnych?
W przeciwieństwie do wielu innych urządzeń, pojedynczy zabieg FusioMed przynosi efekty głęboko satysfakcjonujące wielu klientów. Jednak dla uzyskania stabilnej trwałości efektów, specjalista opiekujący się pacjentem będzie doradzać odpowiednią ilość sesji zabiegowych, wymaganych do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Zazwyczaj dla stabilnie trwałych efektów zaleca się serię od 4 do 10 sesji zabiegowych z częstotliwością  co 10-21 dni.

Jakie są przeciwwskazania?
Generalnymi przeciwwskazaniami do zabiegów FusioMed na ciało są choroby autoimmunologiczne, rozrusznik serca, metalowe implanty, ciąża oraz okrez karmienia piersią, zaburzenia onkologiczne oraz do 5 lat po jego zakończeniu. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy zwrócić się do osoby wykonującej zabieg.

Bezpieczeństwo i powrót do aktywności
Zabiegi FusioMed charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa. Aparatura oznaczony jest znakiem CE i posiada certyfikat ISO 9001 oraz EN 2000. Ze względu na to, że jest to metoda nieinwazyjna powrót do normalnej aktywności następuje bezpośrednio po zabiegu FusioMed. Specjalista opiekujący się pacjentem zaleci pielęgnację stosowaną dla danego rodzaju skóry.

Cennik zabiegów oraz szczegółowe informacje na temat aparatu FusioMed można uzyskać w Centrum Urody Justyna, przy ul. Rynek 5 w Świdnicy, pod nr tel. 748 521 597 oraz na stronie internetowej www.centrumurodyjustyna.pl. O nowościach i zabiegach na bieżąco można dowiadywać się także na fanpage’u salonu – www.facebook.com/centrumurodyjustynaswidnica.

/Artykuł sponsorowany/
/Tekst: Agnieszka Nowicka/
/Zdjęcia: Dariusz Nowaczyński/
/Materiały informacyjne: Centrum Urody Justyna w Świdnicy/

Poprzedni artykułRodzinne świętowanie w Burkatowie
Następny artykułGaleria Świdnicka znów nagrodzi prymusów!