Strona główna Temat dnia Dołącz do wolontariuszy i wyjedź do Gdyni!

Dołącz do wolontariuszy i wyjedź do Gdyni!

0

Enea IRONMAN Gdynia 70.3 to jedna z największych tego typu imprez w Europie, która jak każda inna nie mogłaby się odbyć bez wolontariuszy. Dołącz do świdnickiej grupy WoloTigers i pomóż nam pobić rekord w ilości osób, które pojadą pod tygrysią nazwą w tym roku!

Już w sierpniu odbędzie się kolejna edycja największej w Polsce i jednej z największych w Europie imprez triatlonowych. – Nasza obecność tam będzie kolejnym punktem do odhaczenia w realizacji wolontariackich planów, ale – przede wszystkim – będzie miała charakter symboliczny. Kilkanaście miesięcy temu pożegnaliśmy się z naszym małym przyjacielem, Jasiem Kmieciem – mówią wolontariusze z WoloTigers.

Grupa WoloTigers powstała z inicjatywy pięciu doświadczonych osób w sferze wolontariatu, zrzeszając i zapraszając do swojego kręgu młodych ludzi, pragnących zdobywać nową wiedzę. Swoje doświadczenia zbierali na takich imprezach, jak: The World Games 2017, Dziesiątka Wroactiv, RST Półmaraton Świdnicki, Nocny Wrocław Półmaraton, Wrocław Maraton, IronMan 70.3 Gdynia, The Color Run, Runaway, Wrocław Global Forum, Runmageddon i wiele innych.

Sierpniowy wyjazd potrwa 4 dni. – Wyjeżdżamy o godzinie 23 z Wrocławia w czwartek, 8 sierpnia. Do Gdyni przyjeżdżamy w piątek z samego rana i chwilę później rozpoczynamy pracę przy startach dzieci. W sobotę i niedzielę pomagamy przy głównych biegach, obejmując najważniejsze stanowiska na mapie biegu. Powrót planujemy w poniedziałek w godzinach porannych – przedstawiają plan.

Podczas wyjazdów wolontariackich masz możliwość poznania „od kuchni” przygotowań do największych imprez sportowych, spotkania niesamowitych ludzi i spędzenia czasu zdobywając nowe doświadczenie. Organizatorzy zapewniają nocleg, wyżywienie i gadżety od sponsorów biegu – zachęcają.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć nie czekaj i zapisz się już dziś! Na Twoje zgłoszenie czekamy pod adresem mailowym: [email protected].

/Artykuł sponsorowany/