Strona główna Temat dnia DOGadaj się ze swoim psem w szkole DogOn

DOGadaj się ze swoim psem w szkole DogOn

0

Nie od dziś wiadomo, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Ale poza wieloma zaletami, psy potrafią sprawiać niemałe problemy swoim właścicielom, którzy nie zawsze posiadają wiedzę i umiejętności, by je skutecznie rozwiązać. Zrozumienie, dobra relacja i wzajemne zaufanie – to w skrócie klucz do wychowania „idealnego” psiego przyjaciela. Ale jak to osiągnąć? Jak sprawić by nasz pies był posłuszny a jednocześnie radosny, by mógł realizować swoje psie potrzeby a jednocześnie odnalazł się w skomplikowanym ludzkim świecie zasad i zakazów?

Aby zadbać o komfort, bezpieczeństwo i dobrą relację z naszym czworonożnym towarzyszem,  Szkoła DogOn oferuje właścicielom i miłośnikom psów szereg usług, takich jak szkolenia z zakresu posłuszeństwa dla psów dorosłych, zajęcia dla szczeniąt już od 8 tygodnia życia (bo lepiej zapobiegać problemom niż je rozwiązywać), pomoc w rozwiązywaniu problemów wychowawczych z psami, a także naukę psich sportów, takich jak dogfrisbee, agility, obedience czy nosework.

Zajęcia w świdnickiej szkole DogOn prowadzone są głównie w formie indywidualnej – To daje najlepsze efekty i tak zaczynamy pracę z każdym klientem. Pies, właściciel i trener na spokojnie mogą przepracować problem, bez rozproszenia i podziału uwagi na innych uczestników. Po zdobyciu podstawowych umiejętności, zapraszamy także na szkolenia grupowe. Są one organizowane tak, by maksymalnie zadbać o komfort uczestników. Małe grupy, program dostosowany do możliwości i potrzeb kursantów, pełne zaangażowanie trenera, konsultacje telefoniczne i internetowe w trakcie oraz po zakończeniu kursu. To i jeszcze więcej otrzymuje każdy właściciel psa, korzystający z usług Szkoły DogOn – wyjaśnia Marta Kamińska, trenerka i właścicielka szkoły.

Zajęcia prowadzone są na dużym, bezpiecznym placu szkoleniowym w Świdnicy, a w razie potrzeb także w innych miejscach. Pierwsza wizyta odbywa się w domu klienta i na jej podstawie opracowywany jest indywidualny plan pracy. Terminy i częstotliwość spotkań ustalane są z właścicielem psa i są zawsze dostosowane do jego potrzeb i możliwości.

DogOn organizuje również warsztaty, seminaria i wykłady na różne tematy kynologiczne z trenerami z całej Polski.

Szczegóły oferty szkoły można poznać:

Marta Kamińska- trener i właściciel Szkoły DogOn

Profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie w pracy z psami i ludźmi, ciągłe doskonalenie swoich umiejętności u najlepszych polskich i zagranicznych trenerów. Szkoła DogOn to najlepszy wybór.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułBudowa ronda na finiszu [FOTO]
Następny artykułDacia zaprasza na rodzinny piknik