Strona główna Sport Piłka nożna Znów powołani do kadry UEFA Regions Cup!

Znów powołani do kadry UEFA Regions Cup!

0

Po raz kolejny trzech piłkarzy pierwszej drużyny Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica zostało powołanych do kadry UEFA Regions Cup Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej we Wrocławiu. Nasza dolnośląska drużyna wywalczyła mistrzostwo kraju, pomyślnie przebrnęła europejskie eliminacje, a teraz szykuje się do wielkiego finału mistrzostw Starego Kontynentu dla piłkarzy amatorów. 

Bardzo dobra dyspozycja świdniczan została dostrzeżona przez trenera dolnośląskiej kadry – Jacka Opałkę. W gronie powołanych znaleźli się ponownie: bramkarz Kacper Koziarz (rocznik 2000), środkowy pomocnik Sebastian Białasik (rocznik 1998) i napastnik Robert Myrta (rocznik 1997). Konsultacje odbywają się we Wrocławiu w dniach 7-8 maja.

Kompletna lista powołanych zawodników:

1. Kotowicz Grzegorz – Śląsk Wrocław SA
2. Kazimierowicz Grzegorz – Śląsk Wrocław SA
3. Łazarowicz Michał – Śląsk Wrocław SA
4. Caliński Patryk – Śląsk Wrocław SA
5. Sobczak Adrian – Śląsk Wrocław SA
6. Palmowski Łukasz – 1KS Ślęza Wrocław
7. Repski Adrian – 1KS Ślęza Wrocław
8. Niemienionek Paweł – 1KS Ślęza Wrocław
9. Niewiadomski Adrian – 1KS Ślęza Wrocław
10. Tomaszewski Maciej – 1KS Ślęza Wrocław
11. Bohdanowicz Jakub – 1KS Ślęza Wrocław
12. Kluzek Mateusz – 1KS Ślęza Wrocław
13. Traczyk Kornel – 1KS Ślęza Wrocław
14. Stempin Mateusz – 1KS Ślęza Wrocław
15. Berkowicz Jakub – 1KS Ślęza Wrocław
16. Molski Dawid – 1KS Ślęza Wrocław
17. Lewkot Szymon – 1KS Ślęza Wrocław
18. Korkuś Damian – Lechia Dzierżoniów
19. Słonecki Paweł – Lechia Dzierżoniów
20. Orzechowski Michał – Lechia Dzierżoniów
21. Borowy Grzegorz – Lechia Dzierżoniów
22. Terpiłowski Ernest – Lechia Dzierżoniów
23. Koziarz Kacper – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica `
24. Białasik Sebastian – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica
25. Myrta Robert – Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica
26. Jaros Mateusz – Piast Żmigród
27. Badel Maciej – Piast Żmigród `
28. Magdziak Mateusz – KS Górnik Polkowice
29. Galas Wojciech – KS Górnik Polkowice
30. Baszak Mateusz – Apis Jędrzychowice
31. Bońkowski Adam – Nysa Kłodzko
32. Rajter Grzegorz – Orzeł Prusice
33. Matlak Jakub – Zachód Sobótka
34. Krawczyk Jarosław – Orkan Szczedrzykowice
35. Domaradzki Dawid – AKS Granit Strzegom
36. Buryło Marcin – Foto-Higiena Gać
37. Telatyński Jakub – Piast Żerniki-Wrocław
38. Puchała Adrian – Polonia Trzebnica
39. Walczak Norbert – Karkonosze Jelenia Góra
40. Wargin Igor – Sokół Wielka Lipa
41. Jarczak Tobiasz – GKS Mirków/Długołęka
42. Zygadło Grzegorz – GKS Mirków/Długołęka
43. Grzywniak Radosław – Olimpia Podgaj

/MDvR/