Strona główna Temat dnia Fabryka „Karolina” zaprasza na kiermasz porcelany!

Fabryka „Karolina” zaprasza na kiermasz porcelany!

0

Wyjątkową i wysokiej jakości porcelanę prezentuje fabryka „Karolina” podczas trwającego kiermaszu w hali sportowej w Jaworzynie Śląskiej. W atrakcyjnych cenach można zakupić zarówno dekorowaną, jak i niedekorowaną porcelanę, ale także zestawy standardowe oraz pojedyncze wyroby – kubki, filiżanki czy talerze. Kiermasz potrwa do godziny 17.00.

To kolejny kiermasz przygotowany przez Zakład Porcelany Stołowej „Karolina”. – W atrakcyjnej cenie znajdą Państwo porcelanę dekorowaną i niedekorowaną w zestawach standardowych, ale też luzem, do domu, restauracji i hoteli – zapraszają organizatorzy.

Wśród pojedynczych produktów będzie można znaleźć m.in. kubki, talerze czy filiżanki. – Każdy znajdzie coś dla siebie! Nasze wyroby można też podarować najbliższym. Wkrótce Dzień Matki, Dzień Ojca oraz Dzień Dziecka, okazji więc do wręczenia upominków nie zabraknie – dodają.

Kiermasz wyrobów porcelanowych odbywa się w sobotę, 25 maja na hali sportowej przy ul. Powstańców Śląskich 12 w Jaworzynie Śląskiej. Wydarzenie można odwiedzić w godz. od 9.00 do 17.00.

Więcej o wyjątkowych wyrobach jaworzyńskiej fabryki porcelany przeczytasz na stronie www.karolina.info.pl/

/opr. mn/

fot. Dariusz Nowaczyński