Strona główna Sport Lekkoatletyka Trwają zapisy na Bieg Goplany

Trwają zapisy na Bieg Goplany

0

To będzie tradycyjnie mocne, sportowe otwarcie maja. Pierwszego dnia miesiąca odbędzie się już jedenasta edycja Biegu Goplany organizowanego przez Świdnicki Klub Biegacza Hermes. 

Trwają zapisy do udziału w imprezie, która przeznaczona będzie dla maksymalnie 300 śmiałków. Obecnie na liście startowej znajduje się już 148 lekkoatletów. Zapisy prowadzone są do 26 kwietnia na portalu datasport.pl (https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4667&fbclid=IwAR0kyUyqPutWMbQBnsYpHZbVknGoYe89_RYHZ0yZqxsShwLm1APrXs-nmto), a także w dniu imprezy w godzinach 9.00 – 11.30 (Biuro Zawodów, Bosmanat – Zalew Witoszówka).

Dystans biegu dla kobiet i mężczyzn wynosi 5,7 km (bieg na dwóch różnych pętlach). Charakterystyka trasy: trasa posiada urozmaicony profil (podbiegi, zbiegi) i przebiega w większości ciągami pieszo-rowerowymi o zróżnicowanym podłożu: ścieżki szutrowe, chodniki z betonu i kostki betonowej. Przebieg trasy zostanie oznakowany przy pomocy taśmy drogowej koloru biało-czerwonego. Dodatkowo zostanie zastosowane oznakowanie dystansu co 1 km. Zaplanowana na środę, 1 maja impreza wystartuje o 12.00.

Szczegółowy regulamin biegu pod linkiem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/regulaminy/regulamin_4667.pdf

/MDvR/

Poprzedni artykułKolejne sukcesy świebodzickiego kulomioty
Następny artykułHistoryczne samochody na starcie Rajdu Świdnickiego-Krause!