Strona główna Sport Siatkówka Świdnickie trójeczki trzecie na Dolnym Śląsku!

Świdnickie trójeczki trzecie na Dolnym Śląsku!

0

W Wałbrzychu odbył się wielki finał w kategorii siatkarskich trójek o mistrzostwo Dolnego Śląska. Znakomicie zaprezentowały się zawodniczki MKS-u Polonia Świdnica prowadzone przez trenera Tomasza Gołowkina.

Mecze najlepszych siedmiu zespołów (ósmy nie dotarł) były bardzo zacięte, dzięki czemu byliśmy świadkami gry na wysokim poziomie. Oczywiście jak przystało na finał nie brakowało emocji, od radości po łzy i smutek. Stawką był awans do wielkiego, ogólnopolskiego finału w Zabrzu. Przepustkę wywalczały dwie najlepsze drużyny. Podopieczne trenera Tomasza Gołowkina pokazały w sobotę, że potrafią walczyć i co najważniejsze cieszyć się z każdego, nawet drobnego sukcesu. Ten sukces dziewczyn jest największym osiągnięciem w ich dotychczasowej karierze – komentuje jeden z rodziców naszych zawodniczek, Marcin Kudyba.

Naszą drużynę reprezentowały: Asia Kudyba, Jagoda Regnowska, Zuzia Waryas i Gosia Tomczak. Trenerem zespołu jest Tomasz Gołowkin. Ostatecznie z awansu do Zabrza cieszyły się ekipy UKS-u Wieża Radków i MOS-u Wrocław, które reprezentować będą województwo dolnośląskie.

Poprzedni artykułŚwidnica: Wiec poparcia dla strajkujących nauczycieli [FOTO/VIDEO]
Następny artykułFantastyczny występ biało-zielonych. Ogrywamy lidera! [FOTO, VIDEO]