Strona główna Sport Piłka nożna Powiększają przewagę nad drugimi w stawce rezerwami pierwszoligowca

Powiększają przewagę nad drugimi w stawce rezerwami pierwszoligowca

0

Do trzech punktów wzrosła przewaga AKS-u Strzegom nad Chrobrym II Głogów w tabeli grupy zachodniej piłkarskiej IV ligi. Nasi zawodnicy pokonali Stal Chocianów, a głogowianie ulegli w hicie kolejki Apisowi Jędrzychowice.

Strzegomianie podejmowali na swoim terenie Stal Chocianów. Pragnęli zwyciężyć i tak też się stało. Do przerwy było 1:0 po golu Damiana Migalskiego. Po zmianie stron miejscowi dążyli do podwyższenia rezultatu. Damian Migalski po raz drugi wpisał się na listę strzelców, a końcowy rezultat na 3:0 ustalił w 86. minucie Kamil Lesiński. Podopieczni Roberta Bubnowicza mają już trzy punkty przewagi nad drugim w stawce Chrobrym II Głogów. Rezerwy pierwszoligowca w hicie kolejki uległy na własnym terenie aż 2:5 trzeciemu Apisowi Jędrzychowice. W następnej kolejce piłkarze z miasta granitu zagrają na wyjeździe z walczącą o utrzymanie Spartą Grębocice (sobota, 27 kwietnia).

AKS Strzegom – Stal Chocianów 3:0 (1:0)

AKS: Słowik, Zieliński, Chrapek (80′ Lesiński), Durajczyk, Gawlik, Domaradzki, Morawski, Shevchenko (72′ Sobczak), Emeka (72′ Silva Senra), Sadowski, Migalski (89′ Kuczma) (89′ Sabat).

/MDvR/

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Plac Wolności
Następny artykułZjednoczeni znów punktują