Strona główna Konkursy Mocny Maraton z premierą Hellboy’a w Cinema3D

Mocny Maraton z premierą Hellboy’a w Cinema3D [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Dla wszystkich fanów akcji, adrenaliny i trzymających w napięciu do samego końca filmów, CINEMA 3D przygotowało specjalny maraton filmowy. Chcesz zostać uczestnikiem prawdziwej uczty dobrego kina? Świdnickie kino zagra mroczne i emocjonujące filmy: „Łowca Czarownic”, „Hardcore Henry”, „Atomic Blonde” oraz premierowo „Hellboy”.

Jednej nocy zobaczyć będzie można aż 4 filmy. Vin Diesel, Charlize Therone, James McAvoy czy Mila Jovovich w jednych z najlepszych tytułów filmów akcji z ostatnich lat oraz premierowo najnowszy „Hellboy”. Oprócz wielu emocji nie zabraknie także wielkiej dolewki wybranego napoju w popcorn barze kina. Bilety do nabycia w kasach kina oraz na www.cinema3d.pl

FILMY PODCZAS MARATONU:

Łowca CzarownicPięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic, pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich, Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności. Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie, poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów do świata ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu, Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej, którą wskrzesić pragnie Belial – potężna, zbuntowana czarownica, śniąca o panowaniu zła.

Hardcore HenryBudzisz się, ale nic nie pamiętasz. Nie wiesz, kim jesteś, ani jak tu się znalazłeś. Atrakcyjna kobieta twierdzi, że jest twoją żoną. Nieźle. Nie mija pięć minut, gdy padają pierwsze strzały. Ledwo uchodzisz z życiem, ale twoja żona ma mniej szczęścia. Zostaje uprowadzona. Szybko orientujesz się, że jesteś maszyną do zabijania. Jak się tego wszystkiego nauczyłeś? Kto cię szkolił? Kto teraz chce twojej śmierci? Musisz wykorzystać swoje zabójcze umiejętności, by poznać prawdę i ocalić kobietę swojego życia. O ile ona rzeczywiście jest tym, za kogo się podaje. Komu możesz ufać? Sobie? Wkrótce się przekonasz. Jeśli przeżyjesz.

AtomicBlondeCzasy zimnej wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

HellboyPojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia, Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców.

Rozwiązanie konkursu!

Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na Mocny Maraton w Cinema3D w Świdnicy. Aby je zdobyć należało odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Który aktor wcielił się w postać Hellboya w poprzedniej ekranizacji komiksu w 2004 roku? Chodziło oczywiście o Rona Perlmana. Wejściówkę otrzymał Marcin Misek. Gratulujemy!

/Materiały nadesłane/

Poprzedni artykułTrwa strajk nauczycieli. Sprawdź, gdzie nie będzie zajęć 11 kwietnia
Następny artykułNiepełnosprawny pedofil wciąż bez procesu. Sprawa wraca do Świdnicy