Strona główna Wydarzenia Świdnica Miasto szuka regionalnych twórców. Będzie dla nich miejsce w centrum Świdnicy

Miasto szuka regionalnych twórców. Będzie dla nich miejsce w centrum Świdnicy

0

Na parterze remontowanych budynków Rynek 39-40 powstanie ponad 200-metrowa powierzchnia, którą miasto chce przeznaczyć m.in. dla lokalnych twórców. Do kontaktu zachęca kierownik referatu turystyki Urzędu Miejskiego.

Apel Sylwii Osojcy, szefowej referatu turystyki:

Uwaga – jak już kiedyś zapowiadałam – chcemy stworzyć w Świdnicy jak to dzieje się w wielu miastach turystycznych miejsce, w którym będziemy gromadzili, promowali, prezentowali i udostępniali do sprzedaży różnego typu produkty związane ze Świdnicą (dzieła artystyczne, wyroby rzemieślników, pamiątki, prezenty, ozdoby, elementy ubrań, elementy dekoracyjne, biżuterię, produkty żywnościowe, gadżety, pocztówki, ect.).

Jeśli jesteście artystami, wytwórcami, producentami produktów, które powstają w Świdnicy lub na ziemi świdnickiej (powiat świdnicki) zgłoście się do nas. Jeśli znacie takie osoby, które tworzą ciekawe rzeczy związane ze Świdnicą lub powstające na ziemi świdnickiej dajcie im znać, by skontaktowali się z nami.

Poszukujemy osób, które:

1. chciałyby prezentować swoje wyroby w nowo powstającym blisko 200-metrowym punkcie wystawienniczo-sprzedażowym w centrum Świdnicy,

2. chciałyby mieć możliwość sprzedaży swoich produktów / wyrobów turystom i mieszkańcom,

3. chciałyby mieć zapewnioną promocję tych produktów m.in. w folderach, katalogach, internecie i na targach,

4. chciałyby wziąć udział i pokazać swoje produkty na Dniach Produktu Regionalnego (gwarantujemy stoisko prezentacyjne za darmo i transport) w ramach projektu „Wspólne tradycje Świdnicy i Hradca”, które odbędą się w Hradec Kralove 12 maja br. , a następnie w lecie w Świdnicy

Zainteresowanych zapraszam do jak najszybszego kontaktu mailowego w tej sprawie wysłanego na adres: [email protected] lub ze mną [email protected] W temacie maila proszę podać tytuł Produkt Regionalny, w treści podać:
nazwę produktu, krótki opis produktu (na początek kilka zdań charakterystyki, dzięki której dowiemy się co to za produkt, z czego jest wytwarzany i jaki ma charakter), jego (ich) zdjęcie lub zdjęcia, informacje o wytwórcy producencie i kontakt do niego (wytwórcami mogą być zarówno osoby fizyczne, jak i firmy czy organizacje pozarządowe). Po mailu skontaktujemy się z Państwem i ustalimy szczegóły współpracy.

/opr. red./
Zdjęcie Dariusz Nowaczyński

Poprzedni artykuł117 km/h przez Esperantystów
Następny artykułNajpiękniejsze palmy [FOTO]