Strona główna Wydarzenia Świdnica Dzień otwarty w Banachu

Dzień otwarty w Banachu

0

Już w najbliższą sobotę, 6 kwietnia, II LO im. Stefana Banacha zaprasza na dzień otwarty „Szkoły Pełnej Gwiazd”, jak brzmi tegoroczne hasło spotkania z uczniami klas gimnazjalnych i szkół podstawowych. Szkoła przy ul. Równej w Świdnicy zaprasza od 10.00 do 13.00.

Poznawanie szkoły będzie można rozpocząć od „Komnaty tajemnic” potem pożeglować z Piratami z Karaibów przeżyć emocje w „Parku Jurajskim”.

Jak zawsze czekają efekty specjalne przygotowane przez uczniów w pracowniach biologicznych, chemicznych i fizycznej, ale bez obaw, w II LO jest jedna z najlepszych drużyn ratowniczych w Polsce – będą służyć pomocą, ale też można będzie razem z nimi poćwiczyć umiejętność udzielania pierwszej pomocy.

W sobotę będzie okazja, by porozmawiać z uczniami i nauczycielami o ofercie II LO – „Szkoły Szerokich Możliwości”. Szkoła oferuje szerokie możliwości łączenia przedmiotów rozszerzonych, każdy uczeń może dopasować ofertę do swoich planów związanych ze studiami. Absolwenci Banacha z powodzeniem i w dużej liczbie kontynuują naukę na kierunkach politechnicznych, medycznych, humanistycznych czy językowych. W czasie dnia otwartego zostaną ogłoszone wyniki tegorocznego Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego.

/II LO w Świdnicy, opr. red./

Poprzedni artykułZrozpaczona żona szuka Dariusza Górala. Czy mógł trafić do Świdnicy?
Następny artykułSzukają skradzionego Mercedesa