Strona główna Wydarzenia Szukasz prezentu? Oto lista najbardziej pożądanych

Szukasz prezentu? Oto lista najbardziej pożądanych

0

Kupowanie prezentu potrafi być kłopotliwe. Zwłaszcza gdy nie mamy na to odpowiedniego pomysłu lub nie znamy preferencji osoby, którą chcemy obdarować. Poniżej zamieszczamy listę najbardziej pożądanych prezentów, która na pewno ułatwi to zadanie.

Atrakcje sportowe
Bardzo popularne są witryny, które proponują konkretne pomysły na upominek. Wystarczy sprecyzować miasto zrealizowania bonu. W ofercie są m.in.: lot balonem, szkolenie na pilota samolotu, kurs żeglarski czy prowadzenie czołgu. Nie da się ukryć, że są to propozycje ekstremalne i co za tym idzie kosztowne. Nie mniej jednak doskonale nadają się na upominek, który zaskoczy i ucieszy jubilata.

Zegarek
Innym pomysłem jest wybór bardziej tradycyjnego prezentu – zegarka na rękę. Kiedyś taki gadżet był nieodłącznym elementem garderoby, dziś może być stylowym dodatkiem, który sprawi, że stylizacja nabierze charakteru. Poza tym zegarek określonej marki jest symbolem konkretnego statusu społecznego i prestiżu. Wybierając model znanego i cenionego producenta z pewnością ucieszymy jubilata. Szeroki wybór ekskluzywnych produktów dostępny jest na: zegarkicentrum.pl. Firma proponuje modele czołowych światowych marek. Na stronie prezentowane są wersje dla kobiet, mężczyzn oraz modele z limitowanych edycji.

Biżuteria, albo alkohol
Alternatywą dla wspomnianych prezentów jest biżuteria. W większości przypadków najbardziej zadowolone są z niej kobiety, jednak będące na topie ozdoby dla mężczyzn również są mile widziane. Modna bransoletka albo kolczyki z pewnością spodobają się każdej solenizantce. Decydując się na taki prezent lepiej wybrać neutralny metal, który będzie pasował do wielu stylizacji np. srebro, albo białe złoto. Dla miłośników dobrego alkoholu dobrym pomysłem będzie karafka whiskey, wina czy butelka ekskluzywnego szampana.

Wybierając ekskluzywny prezent, trzeba pamiętać, że nie cena upominku jest najbardziej istotna. Wiele przedmiotów ma również wartość symboliczną, która niejednokrotnie jest ważniejsza od kwoty na metce. Doskonałym przykładem takiego przedmiotu jest wspomniany już zegarek, który z biegiem czasu poza funkcją użytkową zyska też znaczenie symboliczne. Znalezienie właściwego prezentu jest obecnie dużo prostsze niż kiedyś. Zwłaszcza, że wiele interesujących pomysłów dostępnych jest w Internecie. Dodatkowo, bardzo popularne stały się różnego rodzaju aktywności fizyczne, które są świetną alternatywą dla prezentów rzeczowych.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWróciła do Świdnicy z brązem Mistrzostw Polski
Następny artykułWichura uszkodziła dach starostwa [FOTO]