Jakie są mity i fakty, dotyczące medycyny naturalnej. O tym będzie można usłyszeć podczas bezpłatnego wykładu, zaplanowanego na 9 luty.

Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy oraz Stowarzyszenie Ukryte Skrzydła zapraszają na wykład Katarzyny Zgirskiej-Kulazińskiej, łódzkiej specjalistki chorób wewnętrznych, lekarki rodzinnej z wieloletnim doświadczeniem, która nie tylko leczy, lecz także propaguje zdrowy styl życia. Szczególną uwagę zwraca na holistyczne spojrzenie na człowieka. Od przeszło 20 lat w codziennej praktyce stosuje i poleca swoim pacjentom naturalne produkty ze znakomitymi rezultatami. – Wyróżnia się umiejętnością słuchania pacjenta, ma bardzo dobrą intuicję, jest cierpliwa, sumienna i wnikliwa – zachęcają organizatorzy. – Pani doktor odpowie na pytania, czy warto wspierać swój organizm w sposób naturalny i jaki to ma wpływ na zdrowie. Po wykładzie będzie można skorzystać z indywidualnych konsultacji.
Wykład odbędzie się 9 lutego o godzinie 10.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Świdnicy, ul. Długa 33.
/opr. red./

![Tymczasowy parking przed starostwem gotowy. W przyszłości powstanie tam podziemny parking ze schronem? [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/tymczasowy-parking-przed-Starostwem-Powiatowym-2025.10.28-6-238x178.jpg)

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/mp-Pulaskiego-100x75.jpg)


![Dał „nauczkę” nauce jazdy. „Takich cudownych kierowców mamy” [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Clipboard01-100x75.jpg)


![Wyjątkowa Świdnica. Zobacz zdjęcia czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Altana-w-Parku-Mlodziezowym-w-Swidnicy-2025-fot.-Marlena-Jozefow-100x75.jpg)
![Jesień w Świdnicy i okolicy na fotografiach czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/page-jesien-na-fotografiach-czytelnikow-2025-100x75.jpg)