Strona główna Sport Mistrzowie świata zapraszają na zajęcia do Świebodzic

Mistrzowie świata zapraszają na zajęcia do Świebodzic

0

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” i UKS Niedźwiadek zapraszają w najbliższy weekend (22-23 lutego) na bezpłatne zajęcia sportowe z mistrzami świata.


W hali OSiR w Świebodzicach wszyscy mieszkańcy naszego regionu będą mieli niepowtarzalną okazję do rozmów i zajęć z najlepszymi na świecie zawodnikami w sumo sportowym. Zapraszamy przede wszystkim dzieci w wieku 5-12 lat, ale mamy program dla wszystkich chętnych do udziału w zajęciach. Wystarczy zabrać strój sportowy i dobry humor.

Gwarantujemy doskonałą zabawę podczas ćwiczeń ogólnorozwojowych oraz indywidualne zajęcia z najlepszymi zawodnikami na świecie. Przygotowaliśmy też gadżety dla wszystkich uczestników.

Zajęcia sportowe poprowadzą mistrzowie z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Niedźwiadek” – najlepszego w Polsce klubu sumo:

Sławomir Wojciech Luto – prekursor sumo sportowego w Polsce, wielokrotny mistrz Polski i brązowy medalista mistrzostw świata,
Michał Luto – wielokrotny mistrz Polski  i wicemistrz świata w sumo,
Mateusz Linka – wielokrotny mistrz Polski i brązowy medalista mistrzostw świata,
Monika Skiba – wielokrotna mistrzyni Polski i brązowa medalistka mistrzostw świata.

Zapraszamy w sobotę i niedzielę 23-24 lutego oraz 16-17 marca w godz. 10:00 – 14:00 do Hali Sportowo-Widowiskowej w Świebodzicach (ul. Mieszka Starego 6).

/materiał organizatora/

Poprzedni artykułOlgierd Łukaszewicz z proeuropejską misją w Świdnicy
Następny artykułNiechlubny rekordzista. 41 razy zbierali go z ulic miasta