Strona główna Kultura Koncert Warakomski/Sarnvla + goście

Koncert Warakomski/Sarnvla + goście

0

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na koncert wokalisty, z którym wielokrotnie  współpracował m.in. w ramach takich wydarzeń jak Truskawka czy Wielka Rapsodia Świdnicka.

Po występach w ramach 9. edycji The Voice of Poland, Daniel Warakomski powraca do Świdnicy, a towarzyszyć mu będą Kamil Sarnicki oraz gościnnie Diana Ciecierska i Michał Steciak.

Duet z Warakomskim stworzy niezwykle utalentowany gitarzysta/producent Kamil „Sarnvla” Sarnicki: współtwórca hymnu Woodstock 2017, laureat wielu konkursów i przeglądów. Współpracował m.in. z takimi artystami jak : Bonson, Te-Tris, Oxon, Azzja, Z Dvpy, Filip Rychcik, Kamil Kubas, Karim Martusewicz, Daniel Warakomski, Ada Nasiadka. Zagrał prawie 500 koncertów w całym kraju na największych festiwalach hip-hopowych oraz poza granicami kraju.

Diana Ciecierska – jest półfinalistką tegorocznej edycji The Voice of Poland oraz półfinalistką „Mam Talent” emitowanego przez TVN. Laureatka wielu prestiżowych międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów wokalnych. Zdobywczyni nagrody Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Debiuty. Reprezentantka Polski na Międzynarodowym Festiwalu „Razem we wspólnej Europie” w Monachium. Jej drugą pasją jest język angielski, oraz psychologia i pedagogika, które studiuje na Uniwersytecie Jagiellońskim. Przez wiele lat związana z Tarnobrzeskim Domem Kultury.

Michał Steciak – uczestnik IX edycji programu The Voice Of Poland. Tenor liryczny, organista, nauczyciel muzyki. Prywatnie szczęśliwy mąż, dogoterapeuta i wolontariusz. Zachwycił polską publiczność wykonaniem „Time To Say Goodbay” oraz „Knockin` to the Heavens Door” w przepięknym duecie z Maksymilianem Kwapieniem, który na serwisie YouTube ma blisko pół miliona odsłon! Laureat m.in. Międzynarodowego Konkursu Pieśni Patriotycznej 2018, gdzie został również nagrodzony nagrodą publiczności. Jest zdobywcą Grand Prix Festiwalu im. Włodka Szomańskiego „Nie Tylko Gospel” w Mieroszowie (2018 rok).

9 lutego 2019, godz: 20:00
KLUB BOLKO, Świdnica, pl. Grunwaldzki 11
bilety: 10 zł (przedsprzedaż) / 20 zł (w dniu koncertu)

Poprzedni artykułKolęda z Filipin i polskie szlagiery. Chór Ad Libitum oczarował świdniczan [FOTO]
Następny artykułZłe parkowanie i libacje alkoholowe na celowniku dzielnicowych