Strona główna Kultura Finisaż wystawy Malwiny Gaj „Nowa twarz”

Finisaż wystawy Malwiny Gaj „Nowa twarz”

0

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na finisaż wystawy rysunku i malarstwa Malwiny Gaj „Nowa twarz”. Początek 9 lutego o godzinie 18.00 w Galerii Fotografii w Świdnicy (Rynek 44). Wstęp wolny.


Malwina Gaj, urodzona w 1997 roku, absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Banacha w Świdnicy, obecnie studentka trzeciego roku malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Dotychczas brała udział w wystawach takich, jak wystawa towarzysząca drugiej edycji konkursu Nowa Awangarda organizowanej przez galerię Szyb Wilson w Katowicach, wystawa w ramach Ogólnopolskiego Przeglądu Ilustracji Studenckiej Szkół Artystycznych, odbywającej się w ramach festiwalu Mikstury Kultury, wystawa Pracowni Rysunku 205 w BCK w Brzegu oraz kilku wystawach, które odbyły się na terenie wrocławskiego ASP.

„Nowa twarz” to jej pierwsza wystawa indywidualna mająca charakter introdukcji autorki szerszemu gronu odbiorców. Jest to zbiór portretów wykonanych w różnych technikach – od rysunku po malarstwo, po drodze wykorzystujących elementy takie jak kolaż czy ilustracja książkowa.

/ŚOK/

Poprzedni artykułWyjadała towar, utknęły w windzie… Interwencje świdnickich strażników
Następny artykułFilip miał niewiele ponad 2 lata. Rodzice winią lekarza za przedwczesną śmierć