Strona główna Sport Siatkówka Wysoka porażka naszych zawodniczek w Kaliszu

Wysoka porażka naszych zawodniczek w Kaliszu

0

Dość nieoczekiwanie bardzo jednostronny przebieg miał mecz 21. kolejki II ligi siatkarek pomiędzy MUKS-em Amber Kalisz a MKS-em Polonia Świdnica. Niżej notowane rywalki pewnie zwyciężyły w stosunku 3:0. 

Kaliszanki przed tym spotkaniem miały jeszcze cień szansy na zakończenie rundy zasadniczej w pierwszej ósemce, a co za tym idzie awans do fazy play-off i pewne utrzymanie w rozgrywkach. W ostatni weekend zrobiły pierwszy krok, zwyciężając za trzy punkty z biało-zielonymi, a do tego nasłuchując korzystnych dla siebie wieści z innych parkietów. Polonistki uległy przedostatniej ekipie tabeli bardzo wyraźnie, w żadnej z partii nie przekraczając bariery 21 punktów. Na kolejkę przed końcem rundy zasadniczej podopieczne Magdaleny Sadowskiej plasują się na siódmej lokacie. Jakiekolwiek punkty uzyskane podczas wyjazdowej potyczki z Sobieskim Oława mogą nam dać awans na szóstą pozycję.

MUKS Amber Kalisz – MKS Polonia Świdnica 3:0 (25:21, 25:15, 25:16)

Poprzedni artykułAlarm bombowy w skarbówce. Ewakuowano 97 osób [FOTO]
Następny artykułTragiczny bilans weekendu