Strona główna 112 Wypadek w Strzelcach. Kierowca trafił do szpitala

Wypadek w Strzelcach. Kierowca trafił do szpitala

5

Kolejne groźne zdarzenie na drodze krajowej nr 35. O godzinie 15.35 doszło do wypadku w okolicy miejscowości Strzelce. Z drogi wypadło tam auto osobowe.

Poszkodowany został 42-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego, kierujący samochodem Renault Clio – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiego policji. Z wciąż niewyjaśnionych przyczyn auto wypadło z drogi, wpadło do rowu i uderzyło w przepust.

Na miejscu wypadku nie występują już utrudnienia w ruchu.

Jak informują czytelnicy, w regionie występują niebezpieczne warunki na drogach. Bardzo ślisko ma być m.in. na łączniku autostradowym oraz na ulicy Śląskiej w Świdnicy.

/mn/

fot. Dariusz Nowaczyński

 • Nie usuwajcie konta!

  Mamy XXI wiek, bezpieczne latarnie, bariery, a przepusty wciąż buduje się zabójcze. Dlaczego nie robią ich ze ścianami spadzistymi zamiast pionowymi? Wtedy auta wyrzucało by z pole, a nie na śmiercionośną betonową ścianę.

 • Stefan Kowalski

  W końcu się doigrał , bez prawa jazdy jeździł , to psychol Krzysztof M. z Chwałkowa

 • Stefan Kowalski

  Bez prawa jazdy jeździł dziad…

 • Polak

  Przyczyna jest jedna nie dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze .

 • Wiktor Lis

  Ale wczoraj stworzył się tam korek i ktoś leżał na ulicy- na pasie w kierunku Świdnicy. Grono ludzi opatrywało go, przykrywało. Kierowcy na CB mówili, że ktoś wypadł z auta przez szybę ale to chyba jakaś ściema bo auto było w rowie z jednej strony a człowiek leżał na jezdni na przeciwnym pasie.