Strona główna Sport Inne Ostatni dzień głosowania w akcji „Dzieciaki do rakiet”!

Ostatni dzień głosowania w akcji „Dzieciaki do rakiet”!

1

Dziś kończy się zabawa związana z głosowaniem w ogólnopolskiej akcji „Dzieciaki do rakiet”. W konkursie biorą udział również przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy i są blisko celu, jakim jest miejsce w pierwszej „60” w Polsce! W akcji uczestniczy także Szkoła Podstawowa nr 4!

Jako szkoła SP 6 w Świdnicy bierzemy udział w konkursie, w którym nagrodą jest profesjonalny sprzęt tenisowy do nauki dzieci, a także specjalne szkolenia dla nauczycieli. Konkurs ten jest ogólnopolską akcją banku BGŻ BNP Paribas promującą aktywność fizyczną wśród dzieci, ich rodziców i nauczycieli. Nagrodę w konkursie otrzyma aż 60 szkół z największą ilością głosów oddanych przez internautów! Nam niewiele brakuje, żeby dostać się do tej szczęśliwej grupy. Wtorek jest ostatnim dniem głosowania, a nam bardzo zależy na tym, żeby nasi uczniowie mieli możliwość nauki gry w tenisa ziemnego na lekcjach wychowania fizycznego – zachęca do oddawania głosów Magdalena Werner ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy!

Świdnicka placówka plasuje się obecnie na 58. lokacie i potrzebuje głosów, aby utrzymać to miejsce w pierwszej „60”. Z każdego IP można oddać aż 5 głosów! Głosowanie jest darmowe i bardzo proste. Wystarczy wejść w poniższy link i kliknąć przycisk „Głosuj”. Link do głosowania: https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/589/szkola-podstawowa-nr-6

W akcji „Dzieciaki do rakiet” bierze również udział Szkoła Podstawowa Nr 4. – Jesteśmy tuż za premiowaną sprzętem sportowym 60. Dziś ostatni dzień głosowania. Super byłoby, gdyby obydwie startujące szkoły otrzymały profesjonalny sprzęt do nauki gry w tenisa. Bardzo prosimy o głosy na naszą szkołę klikając w link:

https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/616/szkola-podstawowa-nr-4-im-henryka-sienkiewicza-w-swidnicy