Strona główna 112 Naćpany próbował odbyć stosunek na tyłach klubu Bolko

Naćpany próbował odbyć stosunek na tyłach klubu Bolko

5

103 razy interweniowała świdnicka Straż Miejska w dniach 7-13 grudnia. Spośród wielu przeprowadzonych działań, strażnicy wybrali ich zdaniem najbardziej nietypowe, które opisali w cotygodniowym podsumowaniu.

Oto wybrane interwencje straży miejskiej:

8 grudnia 2018 roku, o godzinie 1.22 operator monitoringu miejskiego Straży Miejskiej w Zaułku Kupieckim zauważył, że mężczyzna z obnażonymi genitaliami zażywa jakiś proszek, a następnie chce odbyć stosunek z młodą kobietą. Na miejsce przybył patrol Policji i Straży Miejskiej, który wyjaśnił zdarzenie pod kątem posiadania narkotyków oraz nieobyczajnego zachowania.

10 grudnia 2018 roku, o godzinie 23.19 uwagę operatora monitoringu miejskiego Straży Miejskiej przykuł mężczyzna, który w pobliżu jednego z lokali na ul. Konopnickiej podpalił zgromadzone śmieci, po czym udał się do tegoż lokalu. Na miejscu interweniowała Straż Pożarna oraz strażnicy. Mężczyzna będący pod wpływem alkoholu został zatrzymany za stworzenie zagrożenia pożarowego, a dalsze czynności prowadzi Policja.

11 grudnia 2018 roku, o godzinie 4.25 operator monitoringu zauważył jak mężczyzna na Pl. Grunwaldzkim oddaje mocz w okolicy przystanku MPK. Przybyli na miejsce strażnicy ukarali sprawcę nieobyczajnego wybryku stu złotowym mandatem.

11 grudnia 2018 roku, o godzinie 10.17 zdenerwowany kierowca zgłosił dyżurnemu, że na ul. Grodzkiej przy jednym ze sklepów ktoś wygrodził miejsca parkingowe paletami i skrzynkami. Jak się okazało w ten sposób pracownica sklepu zarezerwowała miejsce dla dostawcy towaru. Strażnicy pouczyli kobietę i nakazali uprzątnięcie barykady.

12 grudnia 2018 roku, o godzinie 14.30 do Straży Miejskiej wpłynęło zgłoszenie kobiety, która na ul. Bohaterów Getta została oblana wodą przez lokatorkę z okna na pierwszym piętrze. Przybyli na miejsce strażnicy ustalili mieszkanie, z którego wylano wodę, a sprawczynię ukarano mandatem.

/SM Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułGranty na usługi doradcze dla firm
Następny artykułAfera billboardowa: Fundacja Narodowa nierzetelna, ale zarzutów prokuratura nie postawi