Strona główna Kultura Charytatywny Koncert Bożonarodzeniowy w odremontowanej filharmonii

Charytatywny Koncert Bożonarodzeniowy w odremontowanej filharmonii

0

Muzyczne wydarzenie jest organizowane po raz kolejny przez Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich. Świąteczny koncert zaplanowany został w jednej z sal niedawno odremontowanej Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu. Doskonała akustyka z pewnością przyczyni się do niezapomnianych muzycznych wrażeń. Dodatkowo wszystkie środki ze sprzedaży biletów mają trafić do najbardziej uzdolnionej młodzieży z naszego regionu.

Charytatywny Koncert Bożonarodzeniowy świdnickiego stowarzyszenia zaplanowany został na sobotę, 15 grudnia w zmodernizowanej Filharmonii Sudeckiej, przy ul. Juliusza Słowackiego 4 w Wałbrzychu. Muzyczne wydarzenie pod tytułem „Obrazy dźwiękiem malowane” rozpocznie się o godz. 18.00. Przed publicznością wiązankę kolęd zaprezentuje Orkiestra Symfoniczna wałbrzyskiej filharmonii, pod dyrekcją Bartosza Żurakowskiego. W programie znajdą się utwory takich znakomitych kompozytorów jak „Hybrydy” Feliksa Mendelssohna, „W grocie króla gór” Edvarda Griega czy „Walc kwiatów z Dziadka do orzechów” Piotra Czajkowskiego.

Bilety do nabycia w Świdnicy, na Pl. Św. Małgorzaty 1-2 pok. 21. Koszt zaproszenia wynosi 200 zł. Wszystkie zebrane środki ze sprzedaży biletów wesprą najbardziej uzdolnioną młodzież z naszego regionu. Więcej informacji pod numerem 601 730 220.

/oprac. AN/