Było o krok od tragedii – mówią kierowcy, którzy zastali dzisiaj na poboczu przy ul. Kraszowickiej w Świdnicy powalony słup telekomunikacyjny. Kolejne konstrukcje są w równie złym stanie i mogą runąć w każdej chwili.
Archaiczne drewniane słupy stoją wzdłuż ul. Kraszowickiej aż do dawnego dworca kolejowego. Silny wiatr powalił na ziemię jeden z nich. – Widać, że drewno u podstawy zupełnie przegniło. Całe szczęście, że nikt tędy nie szedł albo że słupy nie spadły na jezdnię – mówią świadkowie. Redakcja powiadomiła Straż Miejską. Czekamy na efekt interwencji.
/red./
Zdjęcia Master-Profit


![Niebieski Mikołaj i Komisarz Lew z prezentami u małych pacjentów [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/niebieski-Mikolaj-4-238x178.jpg)


![Świdniccy kryminalni zabezpieczyli prawie 9 kg niedozwolonych substancji [VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/policja-Swidnica-100x75.jpg)
![Uszkodzone przyłącze gazowe w Świebodzicach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/3-100x75.jpeg)


![Świąteczny koncert zespołu i chóru Armii USA wkrótce w Świdnicy. Wygraj zaproszenie [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/04/Orkiestra-Sil-Powietrznych-Stanow-Zjednoczonych-w-Europie-21-04-2023-Swidnica-5-100x75.jpg)
![Muzyczna uczta w Barokowym Zakątku. Wygraj zaproszenia na koncerty! [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/11/Petra-Matejova-podczas-Dni-Muzyki-Kameralnej-2025.11.16-2-100x75.jpg)