Strona główna Sport Piłka nożna Mecz na szczycie dla piłkarek Polonii Świdnica

Mecz na szczycie dla piłkarek Polonii Świdnica

0

Kolejne cenne zwycięstwo odniosły seniorki Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS-u Polonia Świdnica. Liderki tabeli prowadzone przez trenera Bartosza Kuliga pewnie pokonały na wyjeździe trzecią w tabeli Polonię Środa Śląska 4:1.

Po dwa gole dla naszego zespołu strzeliły Dorota Wełyczko i Kamila Kosior. Mecz od początku ułożył się po myśli naszych dziewcząt, które szybko zdobyły prowadzenie i przez cały czas kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku. Zwycięstwo pozwoliło świdniczankom obronić pozycję lidera rozgrywek.

Cieszę się, że wreszcie od początku do końca, mecz był prowadzony pod nasze dyktando. Nie licząc ostatniej minuty spotkania, kiedy to straciliśmy gola nic na boisku nie było w stanie nas zaskoczyć – powiedział po ostatnim gwizdku arbitra trener naszej drużyny, Bartosz Kulig.

Skład: Natalia Samborska, Julia Grabowska, Joanna Furmaniuk, Ewa Klasa, Gabriela Sowa, Julita Firuta, Monika Garbacz, Sandra Kozak Kamila Kosior, Dorota Wełyczko, Julia Furmankiewicz oraz Dominika Gołębiewska, Dominika Sochacka, Anna Mazanka, Paulina Miśkiewicz, Natalia Nalewajko.

Poprzedni artykułŚwięto nauczycieli z satyrą w tle [FOTO]
Następny artykułRegina Adamska: „Tylko stabilna Rada i dobra współpraca rozwija Gminę Świdnica”