Strona główna Wydarzenia Najlepsi uczniowie nagrodzeni

Najlepsi uczniowie nagrodzeni [FOTO]

8

Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce, laureaci olimpiad i zawodów sportowych zostali nagrodzeni przez starostę świdnickiego. Gratulacje i czeki otrzymali podczas uroczystości w auli I LO w Świdnicy.

Łącznie nagrodzono 181 uczniów, którzy w roku szkolnym 2017/2018 uzyskali najlepsze wyniki na egzaminie maturalnym, byli finalistami olimpiad i konkursów przedmiotowych oraz osiągnęli szczególne sukcesy sportowe. Łączna kwota przyznanych nagród to 65 tys. zł. Nagrody po 500 zł otrzymało 26 najlepszych maturzystów, od 200 do 500 złotych przypadło finalistom konkursów i olimpiad przedmiotowych oraz od 300 do 500 złotych zdobywcom laurów sportowych.

Nagrody dla najlepszych maturzystów

Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicy:

  1. Patryk Strzeżek
  2. Klaudia Orłowska

Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych w Świdnicy:

  1. Filip Wójcik
  2. Anna Dąbrowska

Zespół Szkół Budowlano- Elektrycznych w Świdnicy:

  1. Piotr Zagórski
  2. Rafał Krawętek

Zespół Szkół Ekonomicznych w Świdnicy:

  1. Natalia Basiuk
  2. Marceli Matusiak

Zespół Szkół Mechanicznych w Świdnicy:

  1. Michał Pęczyński
  2. Kacper Irla

Zespół Szkół w Świebodzicach

  1. Dorian Sot
  2. Paweł Smoleń

Zespół Szkół w Strzegomiu:

  1. Joanna Słodowicz
  2. Dominik Lipiński

Zespół Szkół w Żarowie:

  1. Eryk Szadach
  2. Justyna Spirydowicz

I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy:

  1. Dominika Waligórska
  2. Dominika Gołąbek

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy / II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Banacha w Świdnicy:

  1. Patryk Rychel
  2. Jakub Pawłowski

III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy:

  1. Anna Angierman
  2. Aleksander Baranowski

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach:

  1. Aleksandra Mazurkiewicz
  2. Karolina Szwarc

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu:

  1. Martyna Zielkowska
  2. Natalia Bodnar

Nagrody za osiągnięcia w olimpiadach i konkursach przedmiotowych

Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy:

  1. Mateusz Komar
  2. Hubert Baliński

Zespół Szkół Ekonomicznych w Świdnicy:

  1. Alicja Ochman
  2. Urszula Malicka
  3. Marceli Matusiak
  4. Klaudia Tomasik

Zespół Szkół Mechanicznych w Świdnicy:

  1. Michał Spisak
  2. Szymon Mazur

I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy:

  1. Aleksandra Śliwowska
  2. Maciej Śliwowski
  3. Kacper Poradzisz
  4. Aleksandra Druczak
  5. Justyna Kutyba
  6. Konrad Kluza
  7. Dominika Waligórska
  8. Grzegorz Dziewisz
  9. Zuzanna Brzóska
  10. Alicja Dąbrowska
  11. Jakub Borowy
  12. Daniel Rataj
  13. Tomasz Sołtys
  14. Wojciech Drochomirecki
  15. Elżbieta Wiśniewska
  16. Adam Budziński
  17. Jakub Dudziak
  18. Bartosz Skotnicki
  19. Marcelina Klimkowska
  20. Julia Dubina
  21. Oliwia Drozdowicz
  22. Łucja Bańkowska
  23. Olga Tragarz
  24. Jakub Zatoń
  25. Zuzanna Kołodko
  26. Aleksandra Galuba
  27. Jakub Kwak
  28. Justyna Janiszewska
  29. Mateusz Galicki

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy / II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Banacha w Świdnicy:

  1. Jakub Pawłowski
  2. Michał Bałwanowski
  3. Natalia Wojtasik
  4. Aleksandra Kosikowska
  5. Sebastian Melańczuk
  6. Wiktoria Kaszubowska
  7. Katarzyna Domańska
  8. Maksymilian Pawlica
  9. Hubert Miziołek
  10. Wojciech Gaik
  11. Natalia Janiszewska
  12. Tomasz Kamionka
  13. Aleksandra Kośna
  14. Hanna Kusideł
  15. Paulina Weresz
  16. Patrycja Grzelec
  17. Kinga Kępa
  18. Konrad Sosnowski
  19. Elżbieta Tądel
  20. Nadia Antonowicz
  21. Michał Butmankiewicz
  22. Katarzyna Chamera
  23. Marek Żubrycki
  24. Michał Dołharz
  25. Maciej Michalski
  26. Konrad Miziołek
  27. Bartłomiej Żelazowski

III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy:

  1. Róża Bartko-Kozieł
  2. Katarzyna Szulc

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach:

  1. Tomasz Bułat
  2. Wiktoria Pilipionek
  3. Karol Socała
  4. Jakub Mikus
  5. Karolina Szwarc
  6. Ewelina Graczyk
  7. Aleksandra Mazurkiewicz
  8. Hubert Muszyński
  9. Anastazja Strzępek
  10. Maja Wawrzyniak
  11. Klaudia Wysoczańska
  12. Sebastian Kwaśniak

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu:

  1. Aneta Kopeć
  2. Agata Nowak
  3. Dawid Białous
  4. Jakub Podlewski
  5. Angelika Szymańska
  6. Paweł Balawender
  7. Arkadiusz Cymer
  8. Jan Kubiak
  9. Marta Wasielewska
  10. Kamila Krawczyk
  11. Bartłomiej Stadnik
  12. Konrad Gmyrek

Nagrody za osiągnięcia sportowe

Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicy:

  1. Małgorzata Dąbrowska

Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy:

  1. Natalia Jankowska

Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych w Świdnicy:

  1. Sebastian Borowski
  2. Adam Chmiel
  3. Wojciech Jabłoński
  4. Rafał Kopyciak
  5. Karol Kozak
  6. Maksymilian Paleń
  7. Rafał Kulon
  8. Jan Lepka
  9. Rafał Wiszniowski
  10. Tomasz Paździora

Zespół Szkół Ekonomicznych w Świdnicy:

  1. Alicja Januś
  2. Malwina Bober
  3. Marta Bocian
  4. Katarzyna Kołtunowicz
  5. Daria Liwuś
  6. Dominika Rutowicz
  7. Aleksandra Frankowska
  8. Paulina Jewiarz
  9. Martyna Zwolińska
  10. Julia Zwolińska
  11. Julia Stefańska
  12. Natalia Kondracka
  13. Paulina Wazner
  14. Gabriela Mazur
  15. Angelika Rutowicz
  16. Kamil Nowak
  17. Jakub Popławski

Zespół Szkół Mechanicznych w Świdnicy:

  1. Jakub Szydełko
  2. Wojciech Surowiecki
  3. Mikołaj Galiński
  4. Krystian Dobrzański
  5. Filip Olszówka
  6. Kamil Guźliński
  7. Mateusz Hajdrych
  8. Damian Starowicz

I Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy:

  1. Katarzyna Całka
  2. Julia Gillmaier
  3. Eliza Gierwatowska
  4. Błażej Banaszczak
  5. Grzegorz Radziwiłko
  6. Rafał Bernart
  7. Andrzej Damsz
  8. Marlena Lechowicz
  9. Jakub Pierzak

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy / II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Banacha w Świdnicy:

  1. Aleksandra Jakubik
  2. Anna Wierzbicka-Huk
  3. Aleksander Ingram
  4. Paweł Starosta
  5. Karol Wieczorek
  6. Jakub Zaremba
  7. Olgierd Etel

III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy:

  1. Katarzyna Brzezińska
  2. Dagmara Czuba
  3. Martyna Mojsa
  4. Natalia Sługocka
  5. Magdalena Sochowicz
  6. Julia Tatuśko

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach:

  1. Julia Furtyk
  2. Mikołaj Matuszak
  3. Martyna Urbanowska

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Strzegomiu:

  1. Jakub Burkiewicz
  2. Michał Kula

 

/opr. red./
Zdjęcia Dariusz Nowaczyński